Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Slizgislizgacz: zawsze mnie śmieszy to wyparcie wielkich samców że takie łaski to puste, brzydkie i w ogóle jaka tipsiara. Tymczasem taki sort lasek na onlyfansach czy kamerkach zgarnia cała mamonę od spermiarzy i desperatów i sobie żyją jak paczki w maśle, kupują domy i latają po świecie na zakupki. Ale nieee powiem ze mi się nie podoba bo nie w moim zasięgu. Jak ten lis z winogronami i jabłkami
@Slizgislizgacz: zawsze mnie śmieszy to wyparcie wielkich samców że takie łaski to puste, brzydkie i w ogóle jaka tipsiara.


@Canova: uświadom sobie że to nie jest wyparcie, tylko zwyczajnie dla dużej ilości facetów ten typ urody jest kompletnie aseksualny. Jak dla mnie może mieć nawet doktorat z fizyki kwantowej, ale zwyczajnie bym nie mógł zachować powagi rozmawiając z nią, bo wygląda tak karykaturalnie. xD

Zresztą analogicznie jest z facetami wyglądającymi
zawsze mnie śmieszy to wyparcie wielkich samców że takie łaski to puste, brzydkie i w ogóle jaka tipsiara. Tymczasem taki sort lasek na onlyfansach czy kamerkach zgarnia cała mamonę od spermiarzy i desperatów i sobie żyją jak paczki w maśle


@Canova: ale przecież to się nie wyklucza a wręcz uzupełnia. Na argument o poznaniu irl przez "samoców alfa" podajesz argumenty o działalności przez ekran pod kątem spermiarzy i desperatów co jest