Wpis z mikrobloga

W sumie szybki tutorial jak zrobić manipulację à la @L3stko xD

1. Bierzesz fotę jakiegoś wpisu/komentarza
2. przycinasz gdzie ci wygodnie
3. ???
4. I cyk, gotowy wpis lub komentarz z twojszą racją


Odsyłam tutaj jakby ktoś miał wątpliwości albo uwagi, że to nieprawda i l3stko wcale tak nie robi!!1!11one

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #heheszki #bekazwykopkow #l3stko #bekazpodludzi #skizo
Kryspin013 - W sumie szybki tutorial jak zrobić manipulację à la @L3stko xD

1. Bie...

źródło: comment_1669823032qqoOfNLsCqNSnrVQssT8Gc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jeszcze jeden, istotny punkt:

dodajesz na czarno osobę której wypowiedź przycinasz na screenie, tak by nie daj Boże nie mogła sprostować Twoich kłamstw u źródła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dodajesz na czarno osobę której wypowiedź przycinasz na screenie, tak by nie daj Boże nie mogła sprostować Twoich kłamstw u źródła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@MglawicaKraba: #!$%@?, zapomniałem dopisać. Po prostu czarna u lestko to jest taki domyślny stan, że nawet nie brałem innej opcji pod uwagę xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Pamiętam jak bodajże Brzytwiarz opatentował metodę "wygrywania" dyskusji na mirko za pomocą prostego triku usuwania orających go komentarzy - wydawało mi się wtedy że to jest literalnie najbardziej bezczelna rzecz jaką możesz zrobić jako wypokek, zwłaszcza że chodziło o użytkownika który uwielbiał robić z siebie uwielbiającego dyskutować intelektualistę.

No ale potem pojawił się @L3stko, który opatentował metodę "wygrywania" dyskusji nie z faktycznymi wypopkami a ze starannie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: W zasadzie to Brzytwiarz nigdy się po tym upokorzeniu nie podniósł, myślę że mocno mu to na ego wjechało, starał się robić z siebie gwiazdę intelektualnego dyskursu a piec tylko ugruntował wizerunek wioskowego głupka łamane na szarlatana który czaruje tłum mądrze brzmiącymi słówkami - resztki reputacji mu się wzięły i na głupi ryj wywaliły, nawet przydupasy z #naukowcywiary niespecjalnie chcieli bronić filozofa i poety, zaczął skrzętnie
  • Odpowiedz
@mnik1: Dzięki przyjacielu, chyle czoła przed kronikarzem czasów minionych i widze że wiele mnie nie omineło. Ciekawe czy @kvvach ma jeszcze gdzieś ten wątek zarchiwizowany.

Nie wiem czy to starczy sentymentalizm ale dziś już takich prawaków nie robią, kedyś to kurła było ()
  • Odpowiedz