Wpis z mikrobloga

USB c w iPhone zachęci ludzi do kupna nowego?

  • Tak, zdecydowanie zachęci to ludzi 15.5% (16)
  • Fajna zmiana lecz to nie jest killer feathure 34.0% (35)
  • Obojętne mi to 43.7% (45)
  • Fatalna zmiana, wole lighting 6.8% (7)

Oddanych głosów: 103

  • 9
@Speeedy: Ma to duże znaczenie jak masz wiele urządzeń, tym bardziej, że teraz Apple w niektórych ma usb-c, a w niektórych lighting. Zamiast ładować wszystko jednym kablem i ładowarką to musisz mieć minimum dwa kable.
@Strus: kto wie, moze apple wypusci jakis kabel 2in1 usb-c/lightning.
osobiscie nie przeszkadza to az tak bardzo, bo musze miec dodatkowy kabel na zegarek (ktorym podladuje tez sluchawki) wiec ten trzeci usb-c nie robilby roznicy. a co do ladowarki to mozna zainwestowac w wielowejsciowa.
@Herato: Ja chcąc kupić telefon na dłużej wole poczekać na 15 z USB C niż kupić 14 z Lightning a później „narzekać że kupiłem na dłużej telefon a model nowszy ma już nowszy i aktualniejszy port”
@iquiet: nie widzę powodu by decydującym czynnikiem stanowiącym o zakupie telefonu był rodzaj portu USB. Ludzie którzy używają do dziś ip8 z lightning kupowali sprzęt mało przyszłościowy? Kable nie znikną nagle z rynku. I ile do tej pory zniszczyłeś kabli
@Wizun: Szczerze od premiery 7 jeden xd I to ten oryginalny przy złączu USB.

Ja to jestem takim dziwny i jak już kupuje telefon to na dłużej i chciałbym uniknąć sytuacji gdzie kupię telefon np. Z lightning na 5 lat a za rok wyjdzie z USB c i wyjdzie, że ja mam starsze złącze, nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)