Wpis z mikrobloga

"Naprawdę myślisz, że programiści zgodziliby się na postulaty tego związku i tak chętnie do niego dołączali?"

@niochland: Naprawdę mysłisz, że niemcy zgodziliby się na postulaty NSDAP i chętnie do niego dołączali?

pewnie rzeczy należy krytykować w zarodku, wielu naiwnych na świecie, szczególnie niedoświadczonych słuchających fałszywych przyjaciół (czyt. gościa co po 6 mcach pracy zakładać chce związek)

tak uważam, że jak ktoś pracuje 6 mcy i chce zakładać związek to powinien być
@gumowy_ogur: ale ból dupska. Jeżeli dojdzie do sporu w sądzie, sąd prawdopodobnie orzeknie że rozwiązanie umowy było niezgodne z prawem. Pracownik ma prawo do stworzenia związku zawodowego, jeżeli tylko spełni ustawowe kryteria. Pracodawcy #!$%@? do tego.
@gumowy_ogur: No i czego Grzesiu dalej nie rozumie?

Trzeba być wyjątkowo tępym, żeby w takiej sytuacji iść w zaparte i pluć prawu w twarz. Niby na swoich socjalach Grześ twierdzi, że na PiS nie zagłosuje, ale bardzo jest do nich podobny.

Może jak już go zarząd wywali na pysk, to dostanie fuchę w jakiejś Spółce Skarbu Państwa?
"Jezusie nazarejski porównywanie związków zawodowych do nsdap xd niezłe masz spaczony łeb, wszystko żeby tylko pan korpo nie ucierpiał i mógł sobie kupić jacht za rok"

@Szalom moj błąd, bo zakładałem, że nikt nie jest na tyle głupi, że weźmie to literalnie, myliłem się jak widac powyżej

niektórym trzeba tłumaczyć nawet analogie w kontekście wypowiedzi wiec śpieszę Ci z pomocą

tlumaczenie dla @Szalom: chcialem pokazać autorowi wpisu, że sam fakt utworzenia
@kefas_safek nie ma to żadnego znaczenia, koleś chciał zrobić coś zgodnie z polskim prawem a właściciel firmy go za to zwolnił. Przecież ten typ powinien karnie odpowiadać albo chociaż przed inspekcja pracy.

Związku lubimy albo nie ale są one gwarantowane konstytucją i zwolniony koleś jest na wygranej pozycji.
@TheNarf: Wiem co to analogia ty jednak takiego mocnego porównania użyłeś celowo i nikt normalny nie powinien zestawiać słów ndsdap i związek zawodowy w jednym zdaniu. Miałeś tylko jeden cel w tym wiec nie pal glupa, bo wg twojej logiki każda organizacja może być zła bo przecież nsdap było
"wg twojej logiki każda organizacja może być zła bo przecież nsdap było"

@Szalom xD niezła projekcja, gdzie ja takie coś zasugerowalem chłopie xD czytaj ze zrozumieniem co sie pisze
Są jakieś postulaty, statuty, działania tej komórki czy tylko bekę sobie ciśniemy z prezesa?


@kefas_safek: uwaga, beka jest z tego ponieważ pan prezes łamie PP i nawet się do tego przyznaje w otwartym liście jak jakiś debil, pozdrawiam.