Wpis z mikrobloga

Nie pracuje tam XD


@Raffaello96:

ale nie wiem co mogliby tam poprawić bo jest super XD


@Raffaello96: I wiele innych zdań i tym jaka ta firma jest ekstra i jak tam się pracuje.

Ale teraz doczytałem że popierasz to wszystko argumentem 'kolega mi powiedział'. Nie mam więcej pytań
No i słusznie.


@Raffaello96: xD

A mi koledzy mówią, że z batem w Sii stoją nad biurkami i nie pozwalają się wysikać przez 8h.
Ponownie - ja nie pracuje, ale tak mi mówili tak więc popieram Krystianka 1!11!
@ATAT-2: No to dobrze. Skoro masz kolegów, którzy tak Ci powiedzieli i im wierzysz to może powinni coś z tym zrobić. Nie sądzę, ze we wszystkich oddziałach i zespołach jest tak samo dobrze, ale polityka na pewno jest ta sama. Tylko ludzie inni, jak trafi Ci się współpracownik zjeb, a nie daj boze jesteś jeszcze jego podwładnym to przypal. Ale u nas na szczęście maja inne doświadczenia niż Twoi znajomi.

Btw,
@ATAT-2: Czy Ty z #!$%@? spadłeś? XD
Absurdalna bo co? Bo mam inne zdanie niż jakiś Mirek?
W #!$%@? mam to co Ty na ten temat myślisz chłopie. Pewnie nie zauważyłeś, ale nie pytałam. Idź się zajmij czym innym, trollu
Czy Ty z #!$%@? spadłeś? XD

Absurdalna bo co? Bo mam inne zdanie niż jakiś Mirek?

W #!$%@? mam to co Ty na ten temat myślisz chłopie. Pewnie nie zauważyłeś, ale nie pytałam. Idź się zajmij czym innym, trollu


@Raffaello96: Ahh uwielbiam dyskutować z tak kulturalnymi kobietami które, gdy brak argumentów, rzucają mięsem. Bosko.

Cóż, wciąż nie zrozumiałaś więc ostatnia próba. Może teraz wypunktuje to nie przeoczysz. Piszesz:

Pracownik tam ma