Wpis z mikrobloga

#nostalgia #lata90 #ufo #paranormalne
Ktoś pamięta ten magazyn? Rany, jak mi ryły banię historie tam opisane, gdy byłem dzieciakiem. Pamiętam jedną o jakimś gościu porywanym przez UFO zawsze o określonej porze dnia. Bałem się zasnąć w nocy po przeczytaniu tego artykułu.
Miałem dwóch kumpli, którzy zbierali te gazetki i wkładali w segregatory. Czasami od nich pożyczyłem i faszerowałem sobie małoletnią głowę tymi historiami.
Swoją drogą w latach 90. był jakiś szał na UFO, historie paranormalne, ezoterykę itp.
Pobierz DocentMarzanek - #nostalgia #lata90 #ufo #paranormalne
Ktoś pamięta ten magazyn? Ran...
źródło: comment_1669794682Hre8rMMw45ju1Epb7S54om.jpg
  • 29
@lordgrievous: Nie tylko. Archiwum X swoje zrobiło ale już wcześniej były takie klimaty. Mój ojciec miał wtedy księgarnię i od groma książek w takim klimacie pojawiało się już na początku lat 90. Była książka jakiegoś typa, który niby poprzez nią przekazywał "wibracje". Trzeba było spojrzeć w jego oczy, których fota była w książce. Paranoja i kompletny odlot. Sporo książek o jakieś "mocy kamieni", sprawach pseudoduchowych, religiach wschodu itp.
@DocentMarzanek: Pamiętam, mój brat to kupował mam jeszcze w domu numery niektóre. Potem ja jeszcze to kupywałem za kompletnego gówniarza w latach 2002-2003. Tam pisywali Bronisław Rzepecki i Krzysztof Piechota, bardzo solidnie podchodzili do tematu, prawdziwi badacze. Wydali też książkę "UFO nad Polską" Zamieścili tam katalog chyba 500 potwierdzonych przypadków a także sporo określonych jako "prawdopodobnie ufo". Dziś już nikt tak do tego tematu nie podchodzi. Ci faceci - Rzepecki, Piechota,