Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziwi mnie, że nawet na wykopie jest taki hejt, choć może tutaj nie duży na #divyzwykopem. I te porady typu: nie chodź na divy bo spaczysz sobie umysł, nie choć na divy, bo poczujesz się brudny, nie chodź bo jak znajdziesz dziewczynę to już nie poczujesz tych emocji ect. Zanim poznałem
dziewczynę chodziłem na divy, do około łacznie tak 20. I jakoś nie odczuwam wyrzutów sumienia, ba, nawet dzięki chodzeniu do prostytutek nie mam żalu, że moja dziewczyna nie jest dziewica, ża mogła mieć jakąś przygodę nawet ect. Nabrałem pewności siebie dzięki divom i nie rozkminiam ile facetów przede mną np mogła mieć laska.W końu to nie musi być dozywotni związek.
Nie mam już depresyjnego podejścia, a moje podejście do związków jest luźne. Ona odejdzie, trudno, będzie nastepna, jeśli nie, pójde do kurtyzany i tyle w temacie. Laska zdradzi? Ale zależy ci na niej? Wybaczysz, ale po cichu wyrównasz rachunki u prostytutek. Najstarszy zawód świata to najlepsze co mogło się facetowi przytrafić jeśli albo nie wyglada jak Adonis, albo ma introwertyczny mental i przegrywa np z gościem, jeden dwa punkty urodo w dół bo jest dynamiczny. Jak boli cię prawictwo idź do divy, sprawdzonej na garso i tyle w temacie. A w razie czego żadna kobieta nie musi się dowiedzieć że chodziłeś, w końcu one też sobie mówią na forach by nie zdradzać liczby partnerów to nie warto się zdradzać z korzystaniem z tych usług. Czytam o problach incelizmu to nie wiem czemu temat div, nawet jak na wykop nie jest jeszcze popularniejszy niż jest. Nadal się dziwię, że w Polsce nie ma dzielnicy czerwonych latarnii jak w Holandii. Dawniej , jeszcze lata wstecz, sto, dwieście, więcej ojcowie sami często brali synów do takich przybytków, by "zmężnieli" I często szlachcice

#divyzykopem #seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63860d6a4bf3873cacecf5aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 45
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: już bez przesady z tym hejtem, hejt to był parę lat temu, gdzie momentami w ciągu dnia kilkukrotnie pojawiał się jakiś wysryw o przegrywach ryzykujących wenerę na spotkaniach z divą. Teraz sporadycznie takie wysrywy wychodzą od przegrywów, którzy naogladali się filmów romantycznych i myślą, że dostaną kiedykolwiek związek wypełniony przytulaniem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytam te Wasze dziwkarskie opowieści i naprawdę nie wiem jak bym musiał nisko upaść żeby pójść do prostytutki. Dla mnie chodzenie na divy to oznaka największego przegrywu, upadku moralnego i po prostu brak szacunku do siebie. To jest fajne tylko wśród "szwagrów" w ich małym hermetycznym gronie, te przechwałki niczym z gimnazjum. Osobiście nie znam nikogo ze swojego towarzystwa kto by nawet pomyślał o pojęciu na divy, a Wy myślicie,
@Koscieey: Nie pisałem, że byłem całe życie sam tylko, że przez większość życia. Wcześniej miałem 3 dziewczyny (gimnazjum, liceum i na studiach). Potem ok 10 lat przerwy. Nie jestem sprany żadna ideologia tylko mam swoje wartości i przez te 10 lat nawet mi nie przeszło przez myśl, żeby się tak zeszmacić i iść na dziwki. Bo szanuje siebie. Bawić się możesz jak chcesz kolego Twoje życie ale nie gloryfikuj chodzenia na
@Tanker: A kto to gloryfikuję ? Nie polecam i nie odradzam. Te swoje wartości to dla mnie możesz sobie do śmieci wrzucić. Nie przeszło Ci przez myśl, bo tego nie znasz z autopsji. Masz swój pogląd na ten temat - spoko. Ale nie #!$%@?, jakiś kocopołów z czym to się je ( jak 2 wpisy wyżej ), bo tego nie znasz z autopsji. Niech każdy żyję sobie jak chce. Największy przegryw
@Tanker: Fajnie wyciągasz rzeczy z kontekstu xd. Wartościowy to Ty nie jesteś, bo jakbyś był, to byś był w stanie pewne zjawiska zrozumieć. Ale nie zrozumiesz boś głupi jak but. Niektórzy, nie chodzą na dziwki bo nie mogą znaleźć normalnych kobiet, tylko chodzą po spełnienie fantazji plus z braku czasu/niechęci na zabawę w związki. Ale Ty tego pojąć nie potrafisz.
@Koscieey: Sorry chodzenia na dziwki nie rozumiem xd te wasze divy to muszą mieć z was niezla bekę, kolejny frajer/przegryw do skasowania i niech wypie*dała xd Naprawdę nie dziwię się, że biorą tak dużo - muszą sobie czymś wynagrodzić te obrzydzenie, które do was czują xd

Wiesz co jest najpiękniejszego w sexie z drugą osobą? To, że kobieta patrzy na Ciebie z pożądaniem, że Cię pragnie i widzisz uczucie w jej
@Tanker: Bo Ty wiesz, czego doświadczyłem xD No nie zrozumiesz, bo jesteś ograniczony umysłowo. Ja nie gloryfikuję chodzenia na divy ( chodzę bo lubię). A Ty wróć do swojej bańki i czekaj aż księżniczka da ci dupy xD Nic o divowaniu nie wiesz, a masz najwięcej do powiedzenia. Śmieszny jesteś typie xD Btw: te swoje rady na temat podrywania kobiet to możesz sobie w dupę wsadzić, romantyku od siedmiu boleśći. Laski
@Koscieey: Zrobiłeś mi kolego dziś dzień, naprawdę się uśmiałem xd dziekuję Ci za to. Kiedy masz następne spotkanie? Kasa już odłożona? Nie waliłeś 3 dni żeby stanął na spotkaniu? Haha. Zaraz chyba się udusze że smiechu xd Masz rację o divovaniu nic nie wiem i niech tak zostanie xd Miłego wieczoru kolego ;)

Ps jak kończą się argumenty to zaczyna się obrażanie, bardzo mocno to świadczy o rozmówcy i jego poziomie
@Tanker: To właśnie o Tobie świadczy, bo najechałeś konkretnie na mnie, nie wiedząc nic o moim życiu prywatnym. Śmiej się dalej, jak się okaże, że Twoja księżniczka z bajki daję dupy na lewo i prawo to już Ci do śmiechu nie będzie xD. Ps. Kończę dyskusję, bo musiałbym zejść na poziom twojego idiotyzmu i ograniczenia. Btw jak masz 1,7m i brzuszek to raczej atrakcyjne kobiety cię nigdy nie chciały. xD Argumentów
@AnonimoweMirkoWyznania:

Laska zdradzi? Ale zależy ci na niej? Wybaczysz


Nie no, ale tak to nie.

@Tanker:

Dla mnie chodzenie na divy to oznaka największego przegrywu

Bo to największy przegryw jaki facet może osiągnąć


Współczuję ograniczenia w takim razie.

upadku moralnego


XD

Osobiście nie znam nikogo ze swojego towarzystwa kto by nawet pomyślał o pojęciu na divy


Może po prostu nie chcą ci tego ujawniać wiedząc jakie masz zdanie i się
@Koscieey: nic mnie nie obchodzi Twoje marne życie typie ani twoje #!$%@?. Dowaliłem się do chodzenia na dziwki, a ty się #!$%@?łeś personalnie i mnie obrażasz. Bialorycerz i protektor #!$%@? się znalazł. Naucz się czytać ze zrozumieniem to może znajdziesz jakieś argumenty.