Wpis z mikrobloga

  • 8
Poza oczywistym cierpieniem w życiu które dotyka każdego człowieka bardzo smutną a niestety powszechną sytuacją życiową jest koszt utraconych korzyści.

Jeśli ludzie są zdrowi to zamiast wykorzystywać ten czas na spełnianie swoich marzeń to spędzają 90% swojego czasu na obowiązkach w pracy i w domu.

Zamiast podróżować, odkrywać nowe rzeczy, poznawać świat czy też robić to na co mają ochotę to tkwią w ciasnych biurowcach i fabrykach przez większość swojego czasu..

Czy warto sprowadzać do takiego kołchozu następnego wyrobnika ?

#antynatalizm #dzieci #pracbaza
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopawdupeswiniom: nie pouczaj mnie, bo sam masz je w dupie. Mógłbyś nie korzystać z elektroniki i wyjechać do buszu, ale swoją egoistyczna potrzeba siedzisz w cywilizacji (tworzonej głównie przez natalistow), bo ci tak wygodniej. To jedyny marny powód - twoja wygoda, bo cywilizacja nie jest niezbędna do przeżycia. Więc nie pitol, nie jesteś szczególny, choć się za takiego uważasz.

Gościu, wygląda że sobie coś grubo uroiles skoro myślisz że mnie
  • Odpowiedz
@ciemnienie

Mógłbyś nie korzystać z elektroniki i wyjechać do buszu, ale swoją egoistyczna potrzeba siedzisz w cywilizacji (tworzonej głównie przez natalistow), bo ci tak wygodniej. To jedyny marny powód - twoja wygoda, bo cywilizacja nie jest niezbędna do przeżycia. Więc nie pitol, nie jesteś szczególny, choć się za takiego uważasz.


Oczywiście, że muszę korzystać z pracy dzieci w kopalni kobaltu aby funkcjonować w "cywilizacji" ponieważ, innym wyjściem - jak sama piszesz
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: a co dzieci w kopalni kobaltu obchodzą twoje zeby? Masz wybór, nie jesteś skazany na cywilizacje, wybierasz ja tylko dlatego żeby ci było wygodniej, bo masz taką egoistyczna potrzebę. Chyba jesteś w stanie przepotężnym umyslem ogarnąć swoje ograniczenia? Czy siedzenie przy ognisku cie przerasta?

Co ty tam sobie roisz w głowie to nie ma znaczenia - fakt jest taki, że też drenujesz dzieci w kopalni kobaltu, swoim wielce uświadomionym
  • Odpowiedz
@ciemnienie Jak widać nie rozumiesz co implikuje to, że jestem antynatalistą. Ty drenujesz je 5x bardziej "napędzając cywilizację" . Mój smartfon, który potrzebuję do pracy i komentowania obrzydliwych natali na wypoku jest mi niestety niezbędny. A Ty jak tam? Kupiłaś już potomstwu tablecika do zabawy? Nie ogarniasz tego, że ja nie zamierzam kontynuować tego chlewu, uważam, że powinien zostać jak najszybciej zakończony, a Ty tylko nawarstwiasz i o zgrozo mnożysz problemy.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: nie jest to żadna różnica, moralnie jesteś tak samo obciążony, bo z tego korzystasz, a im bardziej konsumpcyjny styl życia prowadzisz, tym to obciążenie rośnie. Miej tego świadomość, zanim zaczniesz komuś wytykać. Wiesz, swój chlew możesz w każdej chwili zakończyć i wyjechać na pustynie, absolutnie w żaden sposób nie jesteś zobowiązany do życia w społeczeństwie i cywilizacji, to twój egoistyczny wybór. Możesz odciążyć te biedne dzieci z kopalni kobaltu,
  • Odpowiedz
@ciemnienie

wysrala to sam wiesz kogo, twoja mama.


Oczywiście, że zostałem wysrany. O co generalnie nie mam pretensji do niej. Natomiast Ty zostałaś już poinformowana o antynatalizmie, więc wiesz czegoś nie powinnaś dalej robić.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: co ma za znaczenie czy masz do niej pretensje, czy nie? Stworzyła cierpiąca i czującą istotę a co gorsza nadwrażliwa. To czy masz do niej żal, nie ma żadnego znaczenia - jest zbrodniarka, bo imię własnych niskich i zwierzęcych potrzeb sprowadziła cie na świat (jeśli trzymamy się antynatalistycznej myśli a ty jako ty natalista chyba szczególnie powinieneś wyznawać swój światopogląd). Za to należy się jej ruganie i plucie na
  • Odpowiedz
@ciemnienie

jest zbrodniarka, bo imię własnych niskich i zwierzęcych potrzeb sprowadziła cie na świat


Nie poddawała refleksji tego bo nie miała wiedzy na ten temat.

Natomiast Ty zostałaś poinformowana o antynatalizmie, a dalej idziesz w zaparte. Jeśli znów się rozmnożysz mając świadomość pewnych faktów, to nie będziesz już tylko zacietrzewionym natalem gadającym głupoty, tylko obrzydliwym sadystą i mordercą.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: śmieszne, bo urodziłam zanim zapoznałam się z tymi antynatalistycznymi złotymi myslami, a więcej dzieci nie planuje (oczywiacie nie z powodu antynatalizmu). Oprócz tego przyznałam, że antynatalizm jest odpowiedni dla ludzi o pewnych cechach (depresja, choroby psychiczne, nadwrażliwość, przegryw, zlamane dziecinstwo, życie w patologii, alkoholizm, narkomania, nieprzepracowana traumy etc. ). To chyba całkiem sporo.
Twoja ciemiezycielka cie chociaż przeprosiła za swój największy błąd, bo ewidentne powinna skoro ma syna antynatalista?
  • Odpowiedz
@ciemnienie

śmieszne, bo urodziłam zanim zapoznałam się z tymi antynatalistycznymi złotymi myslami

a więcej dzieci nie planuje


Nawet jeśli ponownie się nie rozmnożysz to i tak dałaś pokaz natalistycznego zacietrzewienia już po
  • Odpowiedz
  • 0
@galek

@ciemnienie zapytaj się setek osób tyrajacych na budowach i w supermarketach czy jest w porządku. Czy może woleli by sobie poleżeć na ciepłej plaży


Ciekawe co by wybrali??

A teraz zapytaj ich czy wolą robić to co robią czy nie żyć
  • Odpowiedz
@Mac02 No przecież instynkt przetrwania i syndrom sztokholmski sprawią że nie odpowiedzą obiektywnie. Antymatale lepiej wiedzą co jest lepsze dla ludzi, tyle czasu na tagu jesteś i takich podstaw nie znasz...
  • Odpowiedz
@garrincha94: z tym syndromem sztokholmskim to jest prawdziwa akademia chłopskiego rozumu. W psychologii to reakcja obronna wobec oprawcy-człowieka która ma skutkować zmniejszeniem u niego poziomu agresji i zwiększeniem szans na przetrwanie u ofiary. Jak to się ma do formy stosowanej przez naszych hardych logików i filozofów? No ale mądrze i intelektualnie brzmi xd
  • Odpowiedz