Wpis z mikrobloga

o kurfa, belka tylnia vs przednie zawieszenie xD I tacy ludzie wypowiadają się w temacie samochodów własnie.


@dzem_z_rzodkiewki: Yyy co? Nachlałeś się, to odpocznij. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Test łosia jest testem dla janusza. Test przeciążenia bocznego i slalomu na tej samej oponie + test na ósemce potrafi pokazać mniej więcej możliwości wyczynowe podwozia. Oczywiście na tych samych oponach.
czy ty na prawdę porównałeś oś tylną jednego, z napędową drugiego i próbujesz pokazać jakie są różnice w zaawansowaniu?


@mamabijeatataniezyje: Porównałem dwie tylne osie, nie ma tutaj jakiejś większej tajemnej wiedzy. Tak, pokazałem tym jakie są różnice w zaawansowaniu. W sumie to nie pokazałem, bo clio pokazało 100% co ma, a passat tylko tylny most, gdy dochodzi jeszcze 8 wahaczowe przednie zawieszenie ze stopów lekkich i wał spinający ten cały układ,
@viollu: haha, bo szczyt bogactwa to nowe auto( ͡º ͜ʖ͡º) Wlasnie biedaki kupuja nowe auta bo to jedyna wartosciowa nowa rzecz ktorą mogą pokazać, a w domu syf i malaria. U takich tez bywalem. Chyba ze ktos bedzie jezdzil 10 lat to wtedy sie to po prostu kalkuluje. Mam kilku dzianych znajomych i tylko Ci co nie maja rodzin i pracuja w IT kupuja nowe auta
Przy okazji możesz mi wytłumaczyć proces myślowy osób prywatnych, kupujących nowy samochód z salonu? Tzn dlaczego, po co itd?


@czyznaszmnie: Ludzie ci już odpowiedzieli. Czasem merytorycznie, czasem nie. Ale ja dorzucę coś nowego. Mianowicie nowe auto ma "dojrzałe" niektóre rozwiązania, które debiutowały kilka lat temu(np. taki start-stop jest mniej wkurzający). Albo posiadają nowe funkcjonalności których nie ma w starszych(np. integracja samochodu i telefonu).
@stannis: Ty jesteś głupi czy jaki? O, przepraszam może to bardziej zrozumiesz: jesteś "biedny mentalnie", czy jaki?
To właśnie ciebie obchodzi czym jeden z drugim jeździ. Ciebie i takich jak ty.
#!$%@?łeś się w tej dyskusji do mojej odpowiedzi na pytanie kolesia stwierdzającego, że nie rozumie sensu kupowania nowego samochodu? Tak było? Tak #!$%@?łeś się. Ogólnie wszystko co tu napisałam napisałem w kontekście tego komentarza i chamowatej reakcji innych wykopków na