Wpis z mikrobloga

Też dostałem wezwanie na ćwiczenia do wojska na 30 dni. Nigdy nie miałem styczności z wojskiem w niczym, więc są to powołania rezerwy pasywnej. Jeśli mężczyźni nie pójdą protestować to jesteśmy słabą płcią nieumiejącą zawalczyć o własną wolność i równość. Jak zobaczę 30 dni obowiązkowego niewolniczego obozu dla kobiet z podobnym poziomem obciążeń i stresu to lekko zmienię zdanie. Ale tylko lekko. Z niewolnika nie ma pracownika.

Potem będą wzywać 90 dni w roku bo trzeba złożyć przysięgę. Będę odmawiał. Nie wiem czy za to jest więzienie. Za odmowę ćwiczeń na pewno jest więzienie, ale nie wiem czy za niezłożenie przysięgi. Zresztą nei jestem dobrego zdrowia, depresja też bardzo ciężka, brak siły na wstawanie z łóżka, więc już to widzę jak będę tam coś się uczył z teorii i skakał.

#wojsko #sieradz #wojna #polska #bekazpisu #pobor #cwiczenia
  • 28
Zresztą nei jestem dobrego zdrowia, depresja też bardzo ciężka, brak siły na wstawanie z łóżka, więc już to widzę jak będę tam coś się uczył i skakał.


@nowywinternetach: A Ty myslisz ze komus to przeszkadza? Mnie do ZSW wzieli o operacji kolana. Chodzic juz potrafilem ale to bylo wszystko. NIe przeszkadzalo to im wiec zagralem w taki sposob ze pokazalem na jednostce papiery i powiedzialem ze mnie boli kolano. Cala unitarka