Wpis z mikrobloga

@Brazylia Ludzie dalej myślą że to Kotleszka to pisał, sam tak długo myślałem, ale ktoś w komentarzach na Twitterze pisał że niby jest racjonalne wytłumaczenie tego tylko że Kotleszka nie chciał poruszać publicznie spraw rodzinnych. Nie wiem na ile to prawda. Ale potrafię sobie wyobrazić że np Adam ma kogoś chorego na umyśle w rodzinie. I tyle. Kiedyś chyba Roki powiedział że gdyby było tak jak myślą ludzie Kotleszka by dalej nie
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: @DestroDevil: @Vexer13: @emitar: @Niemamwiedzy:

#!$%@?, już to widzę :D

Przychodzi Kotleszka w Niedzielę na obiad do babci, odpala laptopa, sprawdza komentarze i krzyczy do staruszki - Widzę, że ludziom spodobał się nowy odcinek mojego programu. Ludzie mnie propsują.

Babcia odpowiada na chłodno: Wiem wnuczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wujek Andrzej krzyczy z 2 pokoju. Adam zajebiście ! (ze spacją przed wykrzyknikiem
@Niemamwiedzy: Kilka miesięcy później sytuacja się powtarza, ale upośledzony syn wujka Andrzeja wygadał, że babcia z wujasem piszą komentarze. Kotleszka smutny, bo może stracić etat u Zakolaka i mówi do babci: Babciu, ale chłopaki będą się ze mnie śmiać, a Stanoski mnie wyrzuci z pracy :(

Nic się nie martw, zadzwoniłam do mamy Krzyśka. Wszystko załatwione ( ͡° ͜ʖ ͡°)