Wpis z mikrobloga

Kobiety nieironicznie sądzą, że mężczyźni nie zareagują na ich postępującą degenerację i to, że coraz większa ich grupa uważa, że jest wartością sama w sobie i dla siebie i jest to czymś normalnym.
(film dla co bardziej wrażliwych i lubiących symbolikę Mireczków)

Sądzą że można zignorować nasze męskie potrzeby emocjonalne i szersze potrzeby społeczne, a my nic nie zrobimy zadowalając się cielesnością, sądzą że simpy to mężczyźni. Mylą się. Moja babcia ma ponad 80 lat, jest jednak inteligentna i w tym wieku nauczyłem ją korzystać na wysokim poziomie z laptopa i smartfona, wiecie jaki był jej komentarz na temat współczesnych kobiet jaki dość często powtarza?
"kobiety same kręcą na siebie bicz"

Nasza męska kontrakcja na postępującą kobiecą degenerację jakiej początki dostrzegam już w USA może być dla nich straszniejsza niż się wielu różowym wydaje. Nie chodzi mi tutaj o jakieś wybuchy agresji bo z czymś takim policja sobie poradzi, tutaj chodzi o coś bardziej fundamentalnego niż te biologiczne inkubatory sądzą. Technika wiele zmieni.

#blackpill #przegryw #muzykadlaprzegrywa #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przemyslenia #przegrywpo30tce #epunk #incelcore
N.....n - Kobiety nieironicznie sądzą, że mężczyźni nie zareagują na ich postępującą ...
  • 15
@olaf_wolominski: To przeczucie, ale nie takie wyciągnięte z tyłka, ja dość mocno interesuje się możliwymi wariantami przyszłości. Moim zdaniem to kwestia 10 lat i dla kobiet nadejdzie coś w rodzaju "kaca" po dzisiejszym upijaniu się atencją do nieprzytomności. Już to będzie zabawnym widokiem, a nie będzie to wcale koniec.
@RyouNarushima: Dobre jest cichsze od zła, ale to nie oznacza, że go nie ma Miras. Nie wszystko to co dobre dla mężczyzn dzieje się w blasku kamer kręcących materiały na YT powiedział bym wręcz, że to co najważniejsze jest robione po cichu. Ilość mężczyzn jakich można określić mianem simpów to nie więcej niż 50% to jedynie moja ocena ale sądzą, ze bliska prawdy, może nawet zbyt pesymistyczna.
"niech żywi nie tracą
@Nostrian: Ale nadal nie podałeś żadnego racjonalnego argumentu. Przeciwko nam jest demografia, ekonomia, media, elity i szeroko pojęty zeitgeist. I mówisz, że simpów jest mało jednak większość mężczyzn popiera szerokorozumiany ginocentryzm i status quo. Myślenie życzeniowe nie zmieni w żaden sposób naszej sytuacji.
@RyouNarushima: Gdyby świat rządził się jedynie "twardymi konkretami" to nigdy nie zniesiono by pańszczyzny, ani nie ustanowiono 40 godzinnego tygodnia pracy, ani nie wprowadzono katy praw człowieka. Światem rządzą ludzie, nie determinizmy.

Siedzę w temacie dostatecznie głęboko aby dostrzegać w pajęczynie zależności oznaki "nasycenia" zmianami kulturowymi.
@Nostrian: Zanim zniesiono pańszczyznę wybuchły dziesiątki powstań chłopskich. Zanim wprowadzono prawa człowieka wybuchła rewolucja francuska.

oznaki "nasycenia" zmianami kulturowymi.


To możesz mi teraz je podać. Najlepiej konkrety.
@RyouNarushima: Znaczenie ma nie samo występowanie danego zjawiska ale jego powszechność, a zmiana to tysiące niepowiązanych ze sobą bezpośrednio wydarzeń i zależności. Wątpię abyś to zrozumiał bo brzmisz jak typowy ścisłowiec. Już samo to, ze oceniłeś że 90% mężczyzn na zachodzie to simpy dowodzi, ze nie myślisz zbyt logicznie tylko dajesz się oszukać temu co głośne.
@Nostrian:

Wątpię abyś to zrozumiał bo brzmisz jak typowy ścisłowiec


Dyskredytujesz moje zdanie, bo psuje ono twój światopogląd.

Już samo to, ze oceniłeś że 90% mężczyzn na zachodzie to simpy dowodzi, ze nie myślisz zbyt logicznie tylko dajesz się oszukać temu co głośne.


To szacunki oparte na wynikach kilku poprzednich wyborów oraz własnych obserwacjach. Ginocentryzm to dominujący pogląd w naszym społeczeństwie i na całym zachodzie. Zobacz sobie jakie prawa przegłosowano np.