Wpis z mikrobloga

Gdyby prawdziwi #przegryw zdawali sobie sprawę, że

- zdecydowana większość związków jest nieudana i niesatysfakcjonująca dla faceta oraz dodatkowo kosztowna (finansowo i emocjonalnie),
- większość kobiet (zwłaszcza #p0lka, bo one mają jedne z najgorszych charakterów na świecie) jest po prostu nudna, chytra, manipulacyjna i upierdliwa,
- sielski obraz związków / małżeństw to największe kłamstwu przemysłu rozrywkowego oraz edukacji społecznej,
- lepiej być samemu i skupić się na sobie (zarabianie, sport, podróże, łotewa), a posuwać tylko divy, koleżanki FWB i ewentualnie klubowo-imprezowe szony, nie tracąc energii na zabieganie o kobiety "na stałe",
- seks lalki są coraz lepsze i dla tych zupełnych wyglądowych i mentalnych przegrywów, co nawet 3/10 bazyla nie bzykną, to jest dobra alternatywa,

to by uznali, że szkoda ich czasu, aby fantazjować o babach i tworzeniu trwałych związków z nimi, odpuścili by sobie te swoje poklepywanie się i czarną rozpacz ("o jak mi źle, jestem brzydalem, żadna mnie nie chce").

Byliby po prostu bardziej zadowoleni z życia. Ale gdzie tam nawet pomarzyć o takim scenariusze. Dalej będą brać udział w wyścigu o śmierdzącą c**ę p0lki i użalać się nad sobą.

#mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 36
@walkowery: ludzie nie potrafią żyć,to jest podstawowy problem.idylla związkowa to tylko w filmach. W realnym świecie różnorodność charakterów często nie pozwala na to aby zwyczajnie nadawać się do bycia razem,a trafić na osobę podobna jest trudno. Wmiare szczęśliwe związku widzę tam gdzie partnerzy są podobnie do siebie wrażliwi i inteligentni,zazwyczaj powyżej przeciętnej.A zwykłe chaotyczne dobieranie się przez przypadek tych przeciętnych inteligentnie i poniżej biorobotów zachowujących się często bezrefleksyjnie,których organizmami steruje prawie
@walkowery: Zgadzam się we wszystkim prócz seksu bez zoobowiązań. Zdecydowana większość związków to #gownozwiazki, które się rozpadają po jakimś czasie albo trwają i są patologią. Pokazują to wypowiedzi niektórych p0lek tutaj. Zamiast wstydzić się po zdemaskowaniu, to walą głupa, że wszystko jest ok. Powiem po raz kolejny: rzygać się chce od tego jak wielu ludzi się zachowuje w dzisiejszych czasach. Jakby bycie debilem było największą cnotą. Chciałbym mieć dziewczynę, opiekować
gdyby wykopki tylko wiedziały, że większość kobiet jest normalna


@AlienFromWenus: ale przecież nie jest. Większość, realnie: większość kobiet jest obecnie fałszywa, interesowna, niedojrzała, leniwa, mało ambitna, nielojalna, złośliwa, nudna i po prostu mało wartościowa. Nie oszukujmy się, to przykre ale taka jest prawda.

ludzie nie potrafią żyć,to jest podstawowy problem


@Tom8: prawda.

Chciałbym mieć dziewczynę, opiekować się nią, dbać bardziej niż o siebie, ale gdzie taką znaleźć co na to
Jak się czujecie jak wasza koleżanka mówi, że dziewczyny bez chłopaka to odpady?


@LostHoldenCaulfield:

Jaka podła obrzydliwa manipulacja xD jeszcze to mylenie przyczyny ze skutkiem xD

Wracaj traktować swojego chłopaka jak śmiecia. Gdybyś miała choć trochę wstydu i


Czyli co, jestem bezwstydnicą, bo śmiem się odzywać na temat wysrywu oczerniającego wszystkie kobiety, ponieważ w swojej cementowni ubzdurałeś sobie, że skoro jestem różową, a różowe według wykopków to coorvy i nie szanują
@LostHoldenCaulfield: a co ja niby złego piszę? Pisze prawdę. Ale nie oznacza to, że ma same wady. Zrozumienie niektórych rzeczy zajmuje trochę czasu, a przez to kosztuje nerwy (np traumy po ex). Wy byście od razu zrywali czy brali rozwody, bo partnerka zapomniała odgrzać obiad czy wyrzucić folię po wodzie mineralnej.
@LostHoldenCaulfield Amerykanki dajesz jako przykład dobrych kobiet? Gościu czy Ty sobie jaja robisz? Amerykanki sa sfeminizowane na maxa, najgrubsze i jednymi z najbardziej rozszczeniowych kobiet. Weź może wejdź na anglojęzyczne kanały na YT i zobacz jakie zdanie o nich mają amerykańscy mężczyzni( ͡º ͜ʖ͡º)

@downight a co po 30 jest inaczej? Oprócz wyimaginowanej presji społeczeństwa na rodzinę?