Wpis z mikrobloga

Gdyby prawdziwi #przegryw zdawali sobie sprawę, że

- zdecydowana większość związków jest nieudana i niesatysfakcjonująca dla faceta oraz dodatkowo kosztowna (finansowo i emocjonalnie),
- większość kobiet (zwłaszcza #p0lka, bo one mają jedne z najgorszych charakterów na świecie) jest po prostu nudna, chytra, manipulacyjna i upierdliwa,
- sielski obraz związków / małżeństw to największe kłamstwu przemysłu rozrywkowego oraz edukacji społecznej,
- lepiej być samemu i skupić się na sobie (zarabianie, sport, podróże, łotewa), a posuwać tylko divy, koleżanki FWB i ewentualnie klubowo-imprezowe szony, nie tracąc energii na zabieganie o kobiety "na stałe",
- seks lalki są coraz lepsze i dla tych zupełnych wyglądowych i mentalnych przegrywów, co nawet 3/10 bazyla nie bzykną, to jest dobra alternatywa,

to by uznali, że szkoda ich czasu, aby fantazjować o babach i tworzeniu trwałych związków z nimi, odpuścili by sobie te swoje poklepywanie się i czarną rozpacz ("o jak mi źle, jestem brzydalem, żadna mnie nie chce").

Byliby po prostu bardziej zadowoleni z życia. Ale gdzie tam nawet pomarzyć o takim scenariusze. Dalej będą brać udział w wyścigu o śmierdzącą c**ę p0lki i użalać się nad sobą.

#mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normiki udzielają rad przegrywom jak żyć. Podczas gdy normalnie ruchają i mają znajomych. Wypad z tagu oski


@kaluka106: przegryw nie jest moim głównym tagiem, więc sam wypadaj z tagu mgtow, bo my niskich i brzydkich przegrywów na swoim tagu nie chcemy. MGTOW jest dla wartościowych facetów, ruchających na potęgę, którzy po prostu nie chcą stałych związków, nie chcą przywilejów dla kobiet i dążą do autonomii wobec nich. Czas pogonić prawików,
  • Odpowiedz
To zajęcie właśnie dla chadów/oskarków


@farew3Ell: Ale nie obrażaj mnie miśku. Mam 180 cm wzrostu, ryja 6/10 i tyle. Nadrabiam tylko gadanym i hajsem. Ani ze mnie czad, ani oskar.
  • Odpowiedz
@Frankyyfrank: kolejny. Najczęściej wolne bywają kobiety które z jakiegoś powodu mają problemy z mężczyznami, np gustują w debilach, albo w ogóle nie chcą mieć facetów, albo są to patuski karyny z bombelkami po Mokebe. Naprawdę trzeba to tłumaczyć?
  • Odpowiedz
jak bardzo jesteś tego pewna?

normalny zakłada bycie w normie, a norma to większość <«najczęściej spotykany»>. chyba z definicji większość musi być normalna.

można założyć, że 'norma' to 1 odchylenie standardowe dla rozkładu normalnego, a to większość populacji.

też
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus a Ty jesteś zajęta i masz w opisie ,,poznam ludzi równie zyebanych co ja", co dowodzi Twojej p0lkowatości jak u przeciętnej mirabeli.
Co więcej dowodzą jej też Twoje głupie, oderwane od rzeczywistości, feministyczne posty w których kobiety są jakimiś odkrywczyniami naukowymi, superbiznes woman itd. a faceci zepsutą armią orków, która jedyne czego chce to zniewolić kobiety i zamknąć je w piwnicy, gdzie będą gwałcone, karcone i wyzywane.

Jesteś taką typową
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus nie napisałem, że tak jest. Nie koniecznie incelstwa, ludzie "ruchajacy" też bywają gardzący drugą płcią.

Mi chodziło, że nie ma potrzeby udowadniania "większość kobiet jest normalna" to bo jest samo z siebie udowodnione z definicji normalności.
Większość kobiet nie może być inna niż normalna, bo to jest definicja normalności.

Tak samo większość facetów nie może być inna niż normalna.
  • Odpowiedz
Ty jesteś zajęta i masz w opisie ,,poznam ludzi równie zyebanych co ja", co dowodzi Twojej p0lkowatości jak u przeciętnej mirabeli.


@Ksut_Melodi:

Co ma piernik do wiatraka? Ty sobie, sry, wy incele sobie wymyślacie jakieś granice, wyznaczniki, konstrukcje, cuda wianki, "jak jest Y to znaczy że jest X" a ja nie mam zamiaru odpowiadać na ataki z waszej strony sugerujące mi, że jestem jakaś, że chcę tego lub tego, że to świadczy o tym i o tym, bo to gunwo prawda, może dla was w waszym rozumowaniu zachodzi jakaś korelacja między A a B, ale nie znaczy to, że każdy myśli jak wy i że macie prawo kogoś o coś oskarżać bo zwyczajnie mierzycie kogoś swoją miarą nie wiedząc, że ten ktoś ma inną miarę
  • Odpowiedz
  • 0
Kwestia tylko co jest tą "normą". Normy są na ogół inne dla różnych płci albo grup.

Robiąc test osobowości profesjonalny masz inne normy dla oceny wyników zależnie od płci np
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: bo płcie się różnią statystycznie?
różne cechy występują z różną częstotliwością w różnych populacjach, dotyczy to również płci.

Oceniając jak bardzo ktoś odbiega od normy / gdzie leży 'na skali' bierzesz pod uwagę rozkład danej cechy.

jak masz test gdzie masz wynik 0-15 na skali neurotyzmu (w sensie z pytań bezpośrednio, "ta odpowiedź 0 pkt, ta 1pkt, ta 3pkt i łącznie jest 15) to facet któremu wyszło 7 będzie inaczej wypadał w skali facetów niż kobieta, bo u kobiet wynik neurotyzmu jest wyższy średnio (kobiety są
10129 - @AlienFromWenus: bo płcie się różnią statystycznie?
różne cechy występują z ...

źródło: comment_166980141847H5tLAQYeIUWMDoc0SlpL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz