Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te dyskusje domowników o poranku (). Teraz, że mam prawie 28 lvl i nikogo nie chcę sobie znaleźć, komu przypadnie dom po mojej śmierci ect. a te 12 lat temu synek miał być grzeczny i nie jak inni. ¯\_(ツ)_/¯. Bo marzeniem faceta w moim wieku jest baba po bolcach i przejściach udająca szarą myszkę lub konserwatywka z prawdziwego zdarzenia co z mojego np syna zrobiłaby też grzecznego przegrywa. Teraz to już mi się śmiać z tego chce. #blackpill #przegryw
  • 23
@dondonu z takim podejściem to faktycznie over. Schowaj ego i uprzedzenia do kieszeni i zacznij żyć, kobieta po przejściach to nic złego. najgorsza jest i będzie samotność
Schowaj ego i uprzedzenia do kieszeni i zacznij żyć, kobieta po przejściach to nic złego. najgorsza jest i będzie samotność


@Vedar: Nie da się żyć jeśli masz świadomość, że kobieta najlepsze lata oddała komuś innemu a ty z nią masz mieć obowiązki np. Wole do div chodzić bez zobowiązań. Nie da się żyć akurat w tym wieku pod kątem relacji, to over, chyba, że tylko FWB czy ONS, ale ostatnio mając
@dondonu to spaczone myślenie. Kobieta to jest drugi człowiek.. to może być matka twoich dzieci. Nie warto szukać ciągłych wymówek, skup się na swojej przyszłości, rób wszystko by uniknąć samotności
@Vedar: Sorry stary, ale wolę mieć spaczone myślenie, ale czuć, że kontroluję swoje życie. Nie chcę mieć dzieci. Nie wyszalałem się za młodu, więc mam filozofię aby żyć tu i teraz, lejąc na zasady. Nie byłbym taki, gdyby wyszło inaczej, kiedyś. Nie boję się samotności, a nawet samotność jest lepsza niż zbieranie resztek z życia towarzyskiego. @Bordomir: Właśnie tak robię, coraz bardziej nie obchodzi mnie ich zdanie, domownicy wygrali w
@dondonu ja nic nie mam do twojego podejścia do życia. Nie wybawiłeś się wcześniej więc teraz korzystaj. Chodzi mi tylko o to by nie demonizować starszych kobiet i jeśli okaże się że nie znajdziesz młodej płodnej dziewicy do ślubu to nie zamykaj się kompletnie na inne opcje..
@Vedar: Nie o to chodzi. Jeśli chronologia życiowa dobranych ludzi jest inna to się nie klei. Samotność jest pisana dla ludzi co nie wybawili się za młodu, bo mają wręcz wstręt do obowiązków czy zmniejszenia wolnego czasu. A i tak jak wspominam nigdy nie marzyłem o posiadaniu dzieci. Chcę sobie pożyć na własnych zasadach i kopnąć w kalendarz koło 60-65 roku życia zanim dopadnie mnie starość i słabość.
@dondonu: wiekszosc zdrowych dorosłych ludzi potrzebuje sexu dla zdrowia psychicznego.
Oceniasz je negatywnie, a jedyna różnica między nimi a Tobą jest taka, że to Ty musisz za to płacić.
@dondonu:

Bo marzeniem faceta w moim wieku jest baba po bolcach i przejściach udająca szarą myszkę lub konserwatywka z prawdziwego zdarzenia co z mojego np syna zrobiłaby też grzecznego przegrywa.


Masz tylko 28 lat, możesz śmiało uderzać do różowych w wieku ~20 lat.
@SourCandy: Doszedłem do wniosku, że zawsze się za coś płaci. Jak patrzę na ohajtanych rówieśników, którzy po prostu z roku na rok coraz bardziej się zapuszczają, łysieją, grubieją, kiedy ja mam nadal taką kondycję jak 10 lat temu, nie wspominając, że wogole się nie zestarzałem to czy te nawet 500 zł to duża cena?

W dodatku uważam, że każdy w swoim życiu niech robi co chce, ale wychodzę z założenia, że
@dondonu:

Słuchaj, często zarywały w tym wieku.


Czyli masz możliwości mieć fajną różową która nie jest po 20 bolcach itp. trochę to nie pasuje do tego co napisałeś we wpisie.

Tylko, że czuję się na tym polu trochę już wypalony i zobojetniały.


Może to psychika siada. I do tego może masz jeszcze jakieś nałogi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vedar: Sorry stary, ale wolę mieć spaczone myślenie, ale czuć, że kontroluję swoje życie. Nie chcę mieć dzieci. Nie wyszalałem się za młodu, więc mam filozofię aby żyć tu i teraz, lejąc na zasady. Nie byłbym taki, gdyby wyszło inaczej, kiedyś. Nie boję się samotności, a nawet samotność jest lepsza niż zbieranie resztek z życia towarzyskiego. @Bordomir: Właśnie tak robię, coraz bardziej nie obchodzi mnie ich zdanie, domownicy wygrali w