Wpis z mikrobloga

@Florent: ja nie twierdze,ze grał tak samo tylko,ze nawet jakby grał euro życia to tych bramek ze Szwecja i tak by nie wyciągnął bo to były precyzyjne i silne strzały, bramkarz to nie cudotwórca-jak strzał jest precyzyjny i uderzony z dobrej odległości to nie ma szans obronić.
@eleganckichlopak: zaimponowałeś mi w tej chwili, króciutko wyjaśnione(ʘʘ) Michniewicz wystawia skład byle tylko się wybronić w razie porażki, bierze starych kulawych grajków na turniej bo im się należy, zabija piłkę murując i czekając na lage Polacy nie zauważyli też, że Cezary miał CV ludzi o parę poziomów wyższych od 711 a mimo to decyzja o jego wyborze zapadła pod presją paru clownów wyrabiających mu opinię zajebistego trenera
@sveq91: No niezłe #!$%@?. Sousa przed Euro rozegrał 4 oficjalne mecze,to jest mniej więcej tyle ile reprezentacja gra w pół roku.Mimo tego dostał w #!$%@? od Szwedow i Słowaków. Dla porownania Michniewicz przed barażowym meczem ze Szwecja który wygrał miał 2 treningi i jeden sparing ze Szkocja. Wiec o czym ty bredzisz?
zapomniałeś dodać ze wykręciła je poza 2006r. na Euro, na mundialu głównie nie wychodzili z grupy jak w 2002 i 2014 lub kończyli na 1/8 jak w 2010. Przeciez ja nigdzie nie pisze ze Portugalia to słaba drużyna, to jest drużyna top10 na świecie ale raczej mówimy tu o pozycjach 6-10 a nie 1-5.Nigdy nie byli faworytami do wygrania turnieju czy nawet medalu.Polka niżej niz Brazylia,Francja,Niemcy,Argentyna czy Hiszpania


@rakiwo:

Hiszpania poza
@falden: Hiszpania w latach 2010-2012 była najlepsza drużyna na świecie, ta drużyna ma miano jednej z najwybitniejszych reprezentacji w historii, byli faworytami do wygrani mundialu i euro i oba wygrali,Portugalia nigdy,nawet przez 2lata nie miała takiego statusu. Nie prawda, Euro jest trudniej wygrać ale do 2016 dojście do samego półfinału było stosunkowo łatwe,grało tylko 16 drużyn i awansując z grupy już byłeś w ćwierćfinale,wystarczyło wiec wygrać tylko jeden mecz w fazie
@sveq91: poki co to nie trzeba go bronić bo broni go wyniki,a spłakali sie jedynie wykopki bo raz na 2lata obejrzeli mecz piłkarski i sa zdziwieni ze Lewandowski po 15min nie ma 4bramek na koncie.