Wpis z mikrobloga

@mikeywwa: Portugalia nigdy nie była topową reprezentacją, była top 8 w Europie ale nigdy raczej nic więcej. A najlepszy mecz to z całym szacunkiem ale zagraliśmy na Euro 2016 z Niemcami, byliśmy od nich lepsi, przypominam, że to byli ówcześni mistrzowie świata, którzy po Brazylii przejechali się 2 lata wcześniej 7-1.
@kajzer95: rok później 3 drużyna na świecie był Urugwaj, a w 2002 o brązowy medal walczyła Turcja z Koreą, dalej nie zmienia to tego, że Portugalia nigdy nie była drużyną z absolutnego topu, aspirowała do niego ale czysto piłkarsko nie miała podjazdu do kilku innych reprezentacji mimo Cristiano w składzie.
@mikeywwa: I super. Ale awansował trochę szczęśliwie, a dla mnie zagraliśmy z Niemcami za Nawalki dużo lepiej.

Poza tym nadal ma na koncie kompromitujące eliminacje i fatalny turniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@gramydladzieci: dobra to ja wstawie, bo opowi nie pasuje do narracji. Byliśmy w tych meczach lepszą drużyną, statystyki również pokazują, że możemy prowadzić grę, a niekoniecznie wybijać na pałę i mieć 30% posiadania z Arabią Saudyjską. Niestety futbol to taka franca, gdzie nie zawsze wygrywa drużyna lepsza, co pokazuje przykład Argentyny i Niemiec. Czasami może ci zawalić mecz jeden dzban, który dostanie czerwoną i po zawodach. Można sporo osiągnąć przez fart,
Pobierz eleganckichlopak - @gramydladzieci: dobra to ja wstawie, bo opowi nie pasuje do narra...
źródło: comment_1669539572DiF992Rw5jlJvSxMsawjgZ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever:

a dla mnie zagraliśmy z Niemcami za Nawalki dużo lepiej.

Mam nadzieję, że mówisz chociaż o tym przegranym meczu w Frankfurcie albo remisie na Euro, a nie o tym cudzie w Warszawie xd Bo to był totalny fart i zasługa Szczęsnego.
@Manymouse: No była 4, Chorwacja ostatnio była 2 ale chyba nikt nie ma wątpliwości ze nie jest to druga najlepsza reprezentacja na świecie, dobry turniej oznacza tylko dobry turniej a nie faktyczna sile reprezentacji,Portugalia nigdy nie była topowa reprezentacja na świecie, nigdy nie było tak ze była stawiana w roli faworyta jakiegoś turnieju.