Wpis z mikrobloga

Posiadanie kobiety A.D. 2022 to #wygryw ostateczny:

- wspólne święta
- możesz sobie jechać z żoną albo do rodziców albo do teściów
- może Ci urodzić syna/ów
- można ją przytulić jak miałeś gorszy dzień w pracy
- można z nią porozmawiać
- czasami zrobi zakupy więc Ty nie musisz

Szkoda że dla mnie już za późno żeby znaleźć sobie różową ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #oswiadczenie
  • 30
@smutny_login:
- wspólne święta, gdy zrobi obciach przed rodziną, bo nie umie się zachować
- możesz sobie jechać z żoną albo do rodziców albo do teściów, gdzie będzie na Ciebie narzekać
- może Ci urodzić syna/ów, które albo nie będą twoje, albo córki
- można ją przytulić jak miałeś gorszy dzień w pracy, a później zrobi kłótnię, bo za mało zarabiasz
- można z nią porozmawiać, a później kłótnie i foch
z pana woli jest pan sam


@AlienFromWenus: no jestem z mojej woli sam ¯\_(ツ)_/¯

Przecież nie wezmę sobie jakiegoś wsiura i nie będę pracował w gospodarstwie mając studia, by tylko nie być ostatnim przegrywem i rozpisywał się na portalu z wesołymi obrazkami jaka to płeć przeciwna jest zła :)
Jak ładnie pan próbuje sobie obrzydzić różowe


@AlienFromWenus: To nie jest obrzydzenie różowych. To tylko spojrzenie z drugiej strony. Osoby nie będące w związkach często je idealizują, a w przypadku wejścia w taki następuje zderzenie z rzeczywistością i załamka, bo nie jest tak jak w marzeniach. Dotyczy to oczywiście obu płci.

Ponadto @lexico dał kontry do każdego z argumentów,ale to nie znaczy że wszystko się sprawdzi. W danym związku część kwestii
@Nitro_Express:

Ja to wiem, też się takie typiary trafiają. Tylko że nie ma pewności że na pewno się na taką złą trafi, natomiast większość wykopków nawet nie będąca w związkach potrafi pisać takie rzeczy a potem inne Wykopki również którzy nie byli w związkach potrafią wziąć taki scenariusz za pewnik i już wypisywać "nigdy nie będę miał różowej bo" oraz "niebiescy, związki nie mają sensu bo" i argumenty takie jakie podał
@Nitro_Express jak ktoś myśli, że znajdzie swoją kopię, to oczywiście jest w błędzie. Ale spędzanie czasu tylko ze sobą, to jest coś absolutnie przerażającego. Oczywiście możesz mieć znajomych itp, ale oni nigdy nie zastąpią Ci bliskości różowej i nie stworzysz z nimi tzw. ogniska domowego. Do tego w pewnym momencie wypadasz z obiegu - wszyscy wokół Ciebie mówią o bombelkach, a Ty co najwyżej o tym, że coś kupiłeś albo gdzieś byłeś,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lexico: spisz sobie tą listę i czytaj codziennie przed snem, może samotność stanie się wtedy dla ciebie łatwiejsza zgorzkniały, starszy panie który szuka atencji i poklasku na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Twoje komentarze aż walą "pewnie ze mam dziewczynę ale chodzi do innej szkoły, serio przysiegnam ona istnieje hehe" xD
potem inne Wykopki również którzy nie byli w związkach potrafią wziąć taki scenariusz za pewnik


@AlienFromWenus: Branie Wypoku bez korekty na rzeczywistość to przykład nieogarnięcia i nie dotyczy to tematu związków bezpośrednio. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@truchuo: Dlatego piszę - zależy od podejścia. Nie wszyscy pragną ogniska domowego i dzieci. Są ludzie z innymi priorytetami, którym sprzyja bycie samemu bądź przelotne związki.
@truchuo: Dlatego piszę - zależy od podejścia. Nie wszyscy pragną ogniska domowego i dzieci. Są ludzie z innymi priorytetami, którym sprzyja bycie samemu bądź przelotne związki.


@Nitro_Express trudno wypowiadać się za wszystkich, bo mogę tylko za siebie: mój światopogląd zmienił się całkowicie po 30, choć też kiedyś myślałam, że można żyć bez żadnego stałego związku do śmierci. Teraz załącza mi się do tego stopnia desperacja (na swój sposób to straszne), że
@k8lin: ale ja nie mam dupy i z tym się nie kryję.
Dobrze mi z tym.
Kobiety mnie rozczarowały. Nie wszystkie, ale wchodzić w to jeszcze raz to za duże ryzyko.
może samotność stanie się wtedy dla ciebie łatwiejsza zgorzkniały, starszy panie


@k8lin: Przecież to ty zachowujesz się jak zgorzkniały stary pierdziel. Kolo podał tylko kontrargumenty. Pewnie pół żartem, pół serio a ty dzwonisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)