Wpis z mikrobloga

Wiele się mówi o kobietach, które wysyłają listy miłosne do morderców takich jak Jeffrey Dahmer, Ted Bundy czy chociażby bracia Menendez i marzą o ślubie z nimi, ale zastanawia mnie, czy morderczynie także mają aż takie branie?
Na zdjęciu Gypsy Rose Blanchard (ja wiem, że to trochę inny kaliber niż powiedzmy Dahmer), która ponoć dostaje całkiem sporo listów a nawet miała przez moment narzeczonego, którego "poznała", gdy była już za kratkami.

#pytaniedoeksperta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #kryminalne #milosc #zwiazki #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz Pink_Koczkodan - Wiele się mówi o kobietach, które wysyłają listy miłosne do mordercó...
źródło: comment_1669509942t7tgizNL4BCMIdEVYYW3fJ.jpg
  • 3
@Pink_Koczkodan: pewnie dostają i to z tego samego powodu (gadzi mózg i u kobiet i u facetów), z tym że różnica jest taka iż gadzi mózg u kobiet targetuje właśnie takich patusów a gadzi mózg u facetów targetuje cokolwiek z dziurą między nogami

nie mówię że to lepsze czy gorsze, ot - natura; po prostu fakty

taki facet może sobie marzyć że on ją zmieni, wychowa, wyprowadzi na prostą czy coś