Wpis z mikrobloga

Przed państwem Jarosław Wolski, brzydzący się zarabianiem na strachu przed wojną.

Pan Wolski tak bardzo brzydzi się handlowaniem strachem, że aż wykupił reklamę, w której umieścił grafikę z czołgami atakującymi nas z Rosji i Białorusi, oraz zajętym - na oko - 20% terytorium Polski. Wszystko po to żebyś kupił jego książkę (ale powtarzam, pan Jarosław BRZYDZI SIĘ zarabianiem na takich rzeczach, żeby nie było).

#wojna #wolski #ukraina #bekazpodludzi #afera #rosja
PiccoloGrande - Przed państwem Jarosław Wolski, brzydzący się zarabianiem na strachu ...

źródło: comment_1669459924LcQUKYcLR1Ii74k6cHGr1X.jpg

Pobierz
  • 43
@PiccoloGrande: #!$%@?ąc już od okładki, to ten opis książki... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Straszne keywordy w opisie.

"Bestsellerowa" - co to znaczy konkretnie? Jakim miernikiem to było mierzone? Ile sprzedanych książek oznacza, że to jest bestseller? To jest bestseller w skali wydawnictwa (np. w naszym niewielkim wydawnictwie sprzedaliśmy 1000 egzeplarzy tej książki, a zawsze sprzedajemy 300) czy w skali kraju? Co to dokładnie oznacza?

I jeszcze jedno:
Dobra bo już mnie #!$%@? strzela z tym Wolskim, co rusz widzę jakieś wpisy na jego temat - więc ktoś może mnie uświadomi, co czyni go specjalsitą do spraw strategii wojskowych? To jakiś były dowódca wojskowy? Czy po prostu grał w Civilizację 6 na hardzie?!
@zjem_twoj_bigos: Weszłam na stronę Emipiku i wydawnictwa Alt oraz nawet na fanpage Altenberga i nigdzie nie ma takich okrągłych słów o bestsellerze i uznanym analityku. Widzę, że to jest reklama wykupiona przez profil "WOW - Wolski o Wojnie", a nie profil Altenberga. Altenberg zupełnie inaczej reklamuje tę książkę, bez "bestsellerowa" czy "uznanego". Wszystko wskazuje na to, że to sam Jarosław Wolski tak o sobie napisał.

a.....a - @zjemtwojbigos: Weszłam na stronę Emipiku i wydawnictwa Alt oraz nawet na f...

źródło: comment_1669491879lcw2y6GrD8E7hTuJwc4URq.jpg

Pobierz