Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zapatrujecie się na nieco starsze kobiety w przedziale 30-40 lat tzw. milfy i czy są według was atrakcyjne? Ja osobiście zawsze preferowałem starsze i mówię tutaj o prawdziwych dbających o siebie kobietach, a nie polskich witaminkach które przemieniają się w wieloryba już po 30-stce. Oto kilka moich argumentów dlaczego:

Aspekt fizyczny - Ciała takich kobiet są zwyczajnie bardziej "dojrzałe". Często mają pełne i duże piersi, krągłe kształty i szerokie biodra. Nie mówię tutaj o typowym ulaństwie, ale o definicji bycia "thicc" czyli po prostu posiadania trochę tłuszczu we "właściwych miejscach" - na pewno wiecie o co chodzi. Według mnie to niebo, a ziemia w przeciwieństwie do młodych julek, które najczęściej są płaskie jak dechy z obu stron i generalnie mają ciała jak szkielety. Odstające kości, drobna i wątła budowa ciała z niewinną twarzyczką - mnie osobiście takie coś nie pociąga.

Drugi aspekt to oczywiście doświadczenie - możecie tutaj wmawiać sobie co chcecie, że milfy są zużyte przez karuzelę kutangów z młodości, ale każdy kto choć raz wylądował z taką w łóżku nie zneguje faktu, że takie kobiety najczęściej ruchają się o wiele lepiej niż młodsze. Mają zwyczajnie większe doświadczenie, nie wstydzą się niczego, często przejmują inicjatywę w łóżku i nie leżą jak zestresowana kłoda. Oczywiście mówimy tutaj o prawdziwych dbających o siebie kobietach, a nie p0lkach witaminkach które leżą w bezruchu.

Trzeci aspekt to dojrzałość emocjonalna. Znowu można się tutaj śmiać o tym całym ustatkowaniu się i nie szukaniem przygód, ale znowu fakty są takie że w absolutnej większości przypadków 30-40 letnia kobieta będzie mieć po prostu bardziej poukładane w głowie, nie będzie odwalała takiej maniany jak często robią to młode julki i porozmawiasz z nią na znacznie więcej tematów niż z młodymi, które generalnie nie reprezentują sobą nic i mają pustkę w głowie.
Oczywiście to co tutaj przedstawiłem to tylko uogólnienie. Wiadomo, że nie wszystkie takie są i kwiatki trafiają się na każdym przedziale wiekowym. Są to tylko wnioski wysnute na podstawie własnych obserwacji i przeżyć. Wiadomo, że do związku i założenia rodziny najlepiej szukać młodej dziewicy, ale do przelotnych relacji bez zobowiązań imo nic nie przebija milfów. Dodatkowo często bije od nich "mommy vibe" co jest dodatkowym atutem jeśli ktoś ma taką preferencję.

#zwiazki #rozowepaski #seks #tinder #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638161774bf3873cacec54c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 20
WykopowyKoń: Samotna kobieta po 30 to red flag sam w sobie. Dlatego, że:
1) mając 30 lat i nie udało jej się stworzyć stałego związku bo; wolała karierę i karuzelę, jest walnięta i nikt z nią nie potrafił wytrzymać, jest walnięta bo ciągnęło ją do bawidamków i innych ruchaczy z którymi nie dało się stworzyć trwałego związku.
2) ma już spory przebieg i tym samym zrytą psychę, jest być może wdową
WolnyTyran: Odkąd skończyłem dorastanie marzę o starszej. Nie musi być seksbomba z filmów dla dorosłych, wystarczy zwykła pani Grażynka. Czasami był kontakt wzrokowy, uśmiechy czy nawet zagadała jakas tam starsza, kiedyś mnie klepnela w tyłek też starsza babka. Niestety 30 lat i się boje odrzucenia i wyśmiania. Wyglądam na 25 i tak czekam aż będę wyglądał dojrzalej i z roku na rok fantazje i marzenia tylko się zwiększaja. Z młodymi nie
preferowałem starsze i mówię tutaj o prawdziwych dbających o siebie kobietach, a nie polskich witaminkach które przemieniają się w wieloryba już po 30-stce


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak miałeś możliwość wyrywania atrakcyjnych milfów, czyli pewnej mniejszości z wymaganiami, to pewnie jesteś na tyle atrakcyjny, że jakbyś zaproponował młodej kobiecie wspólne sranie w lesie to by się zgodziła. Z tagiem przegryw to nie ma nic wspólnego kolego.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mlify po 30 i 40 są bardziej Hipergamiczne niż młode Julki wstawiałam tu ostatnio screna jak 40 lvl odrzucił mnie bo pracuje na śmieciarce dla niej liczy się wykształcenie bo ona pracuje w służbach mundurowych i ceni prace i ambicje, najlepiej żebym zmienił pracę.
UkrytyMarzyciel: @Geralt678: Mogłeś się spytać starej księżniczki co zrobi ze swoimi śmieciami, gdy tacy jak Ty będąc pod presją jaką kobiety tworzą na facetów, że albo bardziej prestiżowa praca, albo samotność i nieprzekazanie swoich genów, w końcu zmienią pracę na bardziej prestiżową i nikt nie będzie pracował MPO i tym samym nie będzie miął jej kto tych śmieci wywozić.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej zzzz, lepiej tak z 5 lat młodsze (31 lvl here)
Dla zabawy to jasne, ale za słaby ze mnie Bolek żeby się tak bawić :p ale mam znajomych co sporobowali i sobie chwalą :p

ALE - dzisiaj w klubie dosiadłem się wraz z kolega do 2 dziewczyn - jedna mega ładna druga mega brzydka - i okazało się ze ta ładna ma 35 lat…. Dałbym max 25

Ale mam
@AnonimoweMirkoWyznania: najważniejsze pytanie co chcesz od niej. Chcesz szukasz ONS albo jakiejś stałej niezobowiązującej relacji? Go for it, wszystko co powiedziałeś to plus minus prawda oprócz fizycznej atrakcyjności, ja lubię młode jędrne ale jeśli ich typ urody ci odpowiada to rób to. Jest w tym tylko jedno małe ale, dobra zadbana, po prostu atrakcyjna starsza laska ma wbrew pozorom wysokie standardy więc nie licz na to że puknie się z tobą
AnonimowyPotwór: Z tym jest jak z patrolem w Afganistanie - nigdy nie wiesz co się trafi i gdzie jest zakopany ładunek wybuchowy, więc jesteś trochę jak saper.
Współczesne kobiet 30+ w miarę o siebie dbają, więc o fizyczność bym się nie bał. Co prawda znam takie, które mają ledwo 35 lat, a wyglądają jak przytyrane życiem 40+ po rozwodzie i gówniakiem, ale genetyka to #!$%@?, więc rozumiecie towarzyszu.
Cóż, trafić na