Wpis z mikrobloga

W technikum do którego chodziłem jednym z dwóch psychologów szkolnych została laska która ma około 25 lat czyli jest świeżo po studiach. Nie byłoby nic w tym złego gdyby nie jeden fakt. To laska która chodziła do liceum obok mojej szkoły w latach gdy ja uczyłem się w technikum. I doskonale wiem jaka ona jest. Typowa "Twitterowa Julka". Bitch face, ubieranie się jak na wybieg modelek, "Hihihi patrzcie, to ten prawiczek co ma 17 lat!". Wyobraźcie to sobie. Przychodzi do niej jakiś przegryw, ktoś z problemami, z biednej rodziny (a takich w technikum nie brakowało, widać to było po ubiorze) i ona ma im pomóc XD Ja się nie dziwię że tutaj wyśmiewana jest kwestia pójścia na terapię. Oczywiście ja wiem, szkolny psycholog to żadna terapia. Tylko że taki chłopak pójdzie do niej, ona mu nagada jakichś głupot typu "Bro, wystarczy podejść, zagadać, a po szkole idź pobiegać" i jak chłopa do reszty wyśmieją to jeszcze sobie coś zrobi. Już teraz jest dramat na rynku psychologów/terapeutów a co dopiero jak takie Juleczki wejdą na ten rynek. Ale nie, co tam że faceci popełniają samobójstwa 7 razy częściej. Od razu mówię: Nie jestem żadnym przegrywem, byłem w kilku związkach i to już w czasach technikum także białorycerzyki/feministki nie zaczynajcie nawet pisać bzdur że nienawidzę kobiet, nie daje sobie rady w życiu itd. Ale w podstawówce/gimnazjum byłem gnębiony i wiem że tacy właśnie pseudpsycholodzy tylko szkodzą. Trzymajta się tam wszyscy gnębieni...

#przegryw #bekazlewactwa #blackpill #bluepill #p0lka #pieklokobiet #pieklomezczyzn #szkola #psychologia #depresja #logikarozowychpaskow
Miguelos - W technikum do którego chodziłem jednym z dwóch psychologów szkolnych zost...

źródło: comment_1669406243CqsAbKSuNNC3VkT30hTHYJ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@tyca: to co napisałeś, to jest tylko twoje błędne wyobrażenie jak powinna wyglądać praca z psychologiem.

To jest standard tutaj. Mylicie zaspokajanie potrzeby bliskości z sesją u psychologa. Psycholog nie jest od tego, żeby poprzytulać emocjonalnie pacjenta xD
  • Odpowiedz
@Bover: ale co ty mi #!$%@? o jakims przytulaniu emocjonalnym xd podaje Ci przykład psychologa idioty,który siedzi w tym gabinecie i ma #!$%@? i nawet cie nie slucha.
A już psychiatra, u którego byłem. Był mocno zaangazowany w rozmowe i czułe sie jak na rozmowie faceta z facetem. Same konkrety bez głaskania po głowie. I po wyjsciu to chciałem się #!$%@?ć,a dzisiaj wiem,że ta rozmowa właśnie tak powinna wyglądac jak
  • Odpowiedz
podaje Ci przykład psychologa idioty,który siedzi w tym gabinecie i ma #!$%@? i nawet cie nie slucha.


@tyca: to jest twoje kolejne wyobrażenie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: zobacz sobie wsb-nlu, wszystko online, łatwo połączyć z pracą i nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. sam właśnie jestem na drugim semestrze psychologii :-)
  • Odpowiedz
Nic dziwnego że głównie Julki z bogatych domów zostają terapeutami.


@MasnyPitero: nie wiem czemu, ale na znanym lekarzu odnoszę wrażenie, że większość terapeutów jest właśnie po prywatnych uczelniach. Jest jeszcze możliwość, że część osób dopiero w późniejszym wieku zdecydowała się na ten kierunek. Może też mi się zdaje.
  • Odpowiedz
A dwa, nienawidzę feministek


@Miguelos: bardzo ciekawy jest twój awatar w połączeniu z takim stwierdzeniem.

95% ludzi których znałem wtedy skończyło tak jak przewidywałem.


@Miguelos: pytanie na podstawie czegoś. Ja też słyszałem opowieści, że komuś się nie udało i były to nadinterpretowane domysły na podstawie swoich pragnień dzięki szczątkowym informacjom.
  • Odpowiedz
@Miguelos: ale psycholog nie jest od radzenia co masz zrobić - to nie jest jego rola

Po drugie - to że była suką przy znajdywaniu partnerów to nie znaczy, że będzie złym posychologiem
  • Odpowiedz