Wpis z mikrobloga

Cywilizowani ludzie zachowują się inaczej, w ten sposób to on będzie miał problem w sądzie lub w ciemniej uliczce. Mam nadzieję że go ostro dojadą, a następnym razem zastanowi się zamiast szeryfować.


@omnipotentmasterofnone: tak ty go dojedziesz gazem i twoi przyjaciele z gimnazjum. Weź się łbie nie ośmieszaj, bo żałosne jest twoje spermochlipiarstwo i próbowanie się dowartościować jaki to ty jesteś kozak i "prawdziwy facet", bo byś typa gazem spryskał. No
"Nie podlega karze, kto przekracza granice obrony koniecznej pod wpływem strachu"


@GOOF1 Rozumiem, że cytujesz to z kodeksu prawnego kraju w którym była akcja z filmiku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PonuryZielarz: Kobiety to wieczne dzieci, dlatego zawsze rodzina decydowała za nie i się nimi opiekowała. Wyzwolone kobiety to tragedia, bo kończy się jak na filmiku. Mnie ten upadek wartości przeraża i strasznie mnie smucą takie widoki.

Strasznie mnie też smuci widok facetów którzy jarają się nokautowaniem kobiet.
Szczerze? Mam nadzieje, że gość będzie miał spore problemy za to co zrobił tej babce. Ale to nie dlatego, że jestem bialorycerzem, czy coś w tym stylu, a po prostu kocham, gdy wykopki mają ból dupy o takie sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@omnipotentmasterofnone: wiem o co ci chodzi, i w sumie mam podobne zdanie. To jak twoim zdaniem przywrócić kobiety "na właściwe tory"? Może właśnie takie zachowania coś wskórają. Tu nie chodzi o jaranie sie, tylko jak będziesz głaskał po głowie, przyklaskiwal, ignorował i przyzwalał na takie zachowania to zrobi się jeszcze gorzej. Piszesz ze smuci cie upadek wartości ale jednocześnie z tego co opisujesz co byś zrobił(na skoczył na chłopa i spryskal
@Hangry: znajac internety to bym sie nie zdziwil gdyby okazalo sie, ze klientka odeszla na chwile od stolika, dzieciak zabral krzeslo mimo protestow kolezanek i jak wrocila to poszla po swoje. wiekszy kolega wykorzystujac przewage sily wyrwal jej krzeslo i w akcie desperacji wymierzyla mu luja dajac pretekst do odwetu.
nie mowie, ze na pewno tak bylo i nie chce starac sie typiary tlumaczyc, ale GDYBY tak bylo, no to wyszloby
@Steven_Hyde: A gdyby wcześniej ta kobieta zamordowała rodzinę tego chłopaka to sraty taty i pierdaty wykopkowe
domysły i dylematy.

Analizujemy filmik bez domysłów i bez jakiegokolwiek kontekstu, nawet jeśli wszystko na przeciw typa, że to on jej to krzesło ukradł, wyrwał z zimnych dłoni, pierdnął w twarz i jeszcze wyzwał od #!$%@?, tak akcja = reakcja i dostała w pape bo wyskoczyła z łapskami, a gdyby tego nie zrobiła, to by
@Steven_Hyde: Wszystko miałoby sens, gdyby nie ten jej głupi uśmieszek jak odchodzi z zabranym krzesłem w drugim filmiku. Poza tym, baba ma jakieś problemy z agresją, bo najpierw odgrażała się temu dzieciakowi markując machnięcie krzesłem, potem wyleciała z łapami do dużo większego chłopa od siebie.
@matiJ:

od razu widać, że cywilizowany kraj, bo nikt nie wyskoczył do obrony tej #!$%@?


Holandia to jednak zachód i równość płci wprowadzona. U nas w matriarchalnym kukoldystanie pewnie by się rzuciło na typa 5 spermiarzy, chociaż możliwe też, że nikt tam nie podjął próby walki, bo holender jest wysoki