Wpis z mikrobloga

Drodzy świadomi użytkownicy, którzy nie pozwolą wcisnąć sobie kitu! Poszukuję dla siebie miejsca na ziemi, czyli ideologii na rynku towarzyskim, z którą mógłbym się identyfikować, pomóżcie proszę.

Problem w tym, że pasuje mi wiele elementów z #mgtow, ale jestem mizoginem i kobiety traktuję jako gorszą płeć (nie czuję ich do nich niechęci, po prostu za takie je uważam, podobnie jak np. szczury za zwierzęta postawione niżej niż psy).

Przekonuje mnie wiele tematów, które porusza #blackpill, ale razi mnie jego determinizm (a po sobie wiem, że nawet nie mający wygląda czado-oskara, można pukać fajne julki mając dobrą bajerę albo układy).

Parę tematów #redpill jest dla mnie ok, ale nie potrafię się zdobyć na pajacowanie przed kobietami i granie w ich grę.

Część zagadnień prezentowanych przez #przegryw do mnie trafia, no ale jednak nie pasuję do całości tagu.

Jak żyć? Czy jest jakaś pigułka dla osób, które:

a) nie mają potrzeby głębokiego zaangażowania emocjonalnego, ale bardzo lubię seks z młodymi, ładnymi kobietami zdobywanymi bez wysiłku (tu mi podchodzą trochę #divyzwykopem),

b) stawiają egoizm i hedonizm na pierwszym miejscu,

c) są cwaniakami w życiu i dobrze sobie radzą (finansowo i społecznie) posuwając innych (metaforycznie i w przenośni) oraz cały system,

d) nie są jednak do końca zadowolone, bo chciałyby mieć więcej, łatwiej i wszystko ustawione pod siebie?
  • 28
@walkowery

a po sobie wiem, że nawet nie mający wygląda czado-oskara, można pukać fajne julki mając dobrą bajerę albo układy


Bajera w sensie "zrobisz mi loda za dwie stówy"?

Układy w sensie sponsoring?

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@itsoverforme32445: W sumie też jestem ciekawy, może OP wie coś czego ja nie wiem
Bajera w sensie "zrobisz mi loda za dwie stówy"?

Układy w sensie sponsoring?

W sumie też jestem ciekawy, może OP wie coś czego ja nie wiem


@itsoverforme32445: @Makowieciasto: Nie. Układy w sensie (w tym konkretnym wypadku) kumplowanie się ze współwłaścicielem klubu. Taka znajomość wystarczyła, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, bez starania się, a bajera to coś w rodzaju "jestem dyrektorem castingu netflixa", co zaskakująco często działało.
Nie. Układy w sensie (w tym konkretnym wypadku) kumplowanie się ze współwłaścicielem klubu. Taka znajomość wystarczyła, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, bez starania się, a bajera to coś w rodzaju "jestem dyrektorem castingu netflixa", co zaskakująco często działało


@walkowery: Musisz odpowiedzieć na jeszcze jedną rzecz, którą napisałem do ciebie żeby stwierdzić że to nie zarzutka XD
To jest moje jedyne konto na wykopie


@Smokk: Ale ja nie mówię że nie był tu taki jeden i brzmisz jak on dosłownie, pierwsze o kim pomyślałem to właśnie on, znany na tagu jestem prawie że pewien że to ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)