Wpis z mikrobloga

Pewnie wiecie, że #boxdel i #gola nic nie znaczą w Fame MMA i są tylko pionkami Rozpary. Ale pewnie nie wiecie, że oni sie boją pracowników obsadzonych przez Rozparę XD i świetny przykład był z Piotrusiem Lipskim, gdzie obsrany Boxdel stwierdził, że sprawa między Wardęgą,a Lipski to sprawa prywatna XD Dlatego Wardęga ostatnio #!$%@?ł z bazuki i powiedział wszystko publicznie, bo wiedział, ze bez presji publiki Boxdel i Gola #!$%@? mogą.

Szkoda, że nie wiecie jak Lipski ustawia Boxdela i Golę na posiedzeniach rady nadzorczej Fame... XD Układy w Fame jak w PiSie XD
#famemma #highleague
  • 27
@Kaker: No tak! XD Każda ich decyzja przejdzie na WZA albo w organie nadzorczym... Widzę, że znasz KSH na wylot byznesmenie. Ty pewnie miałeś 1% akcji i rządziłeś niepodzielnie... XD

@bialaowca: Tak samo jak Ty wiesz, że ja nie wiem. XD

@Dreamies931: nie musisz mnie dude trustować, możesz mnie wrzucić na czarnolisto

@Dostaje_raka_na_YouTube: Nie jest szefem, ale jest cżłowiekiem szefa i to wystarczy. Typowe korpo.
@jobless Ale co ty gościu #!$%@?, obaj mają razem po 40% to coś znaczy. Nie wiem skąd taki wniosek skoro nawet nie jesteś pracownikiem fame żeby mieć jakiekolwiek podstawy by tak twierdzić. Nigdzie nie nalisalem też że każda ich decyzja przejdzie ale głupim twoim #!$%@? jest stwierdzenie że nic nie znaczą tam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jobless: nieporozumienia w biznesie są nieuchronne i prędzej czy później dojdzie do kłótni też między Rozparą i Pasternakiem. Dlatego żaden rozsądny biznesmen (a za takich mam ten duet) nie będzie pomiatał boxdilem czy golasem, bo kiedy nadejdzie ten czas to oni ze swoimi 40% mogą się stać niezbędni do osiągnięcia własnych celów na wspomnianym przez Ciebie walnym zgromadzeniu. Z tego powodu wątpię żeby ktoś tam kogoś "ustawiał" - zwyczajnie jest to
@Kaker: Tak są #!$%@? ważni, że ich przeciwaga w organie nadzorczym w Fame MMA jest laska z "rodzinnego nadania" Rozpary bez doświadczenia w radach nadzorczych (poza byciem asystentką kogoś tam) i gościu Piotruś, który tak zarządzał inną spółką, że przyniosiła starty z roku na rok,ale jest lojalny. Zobacz sobie inne biznesy Goli i Boxdela poza fame. TUTEO sukcesu zero. Inna spółka w likwidacji. Inne dwie świeże założone we wrześniu, więc na
@jobless jedynie kto tu #!$%@? to ty bo #!$%@? możesz wiedzieć jak to wygląda w samym fame skoro nie wiesz jak to jest posiadać tyle udziałów. A teraz spływaj leszczu.