Wpis z mikrobloga

@Corranh: na lajcie mozna i za 28 zl kupic w krakowie classica. albo jeden z najelepszych na kazimierzu kosztuje chyba 29 czy jakos tak, a podwojny 40 bodajze ale jest potezny i pyszny
@Turahk: @Turahk: nie, lepiej nie korzystać z życia, odmawiać sobie wszystkiego i siedzieć w piwnicy, bo drogo xD już tu tacy siedzą od 2006 roku na wynajmie i tylko gadają, że kupią mieszkanie jak ceny spadną xD

głównym problemem wielu wykopków jest to, że są biedakami i próbują wyśmiać wszystko to na co ich nie stać.

przykłady z dupy, które tu się przewijają codziennie
iphone - eee gówno przepłacone, xiaomi
Jeszcze z rok / dwa lata temu w cenie "drwala" był zajebisty z Pasibusa. Teraz Pasibus tak zszedł z jakością i gramaturą, że rzeczywiście lepiej w domu zjeść :-) ciężko o dobrego burgera do 30zł, masakra ceny. Gastronomia dostanie ostro po dupie
@Kar98k: @Turahk: Wiecie o tym, że się kłócicie o byle pierdołe jaką jest buła z kotletem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kar98k: dlaczego wyzywasz człowieka za posiadanie świadomości nt. jego spojrzenia na opłacalność oraz pro-konsumenckiego podejścia?
Also, dlaczego mierzysz ludzi swoją miarą i uważasz za ludzi niższych w hierarchii społecznej tych, którzy
- nie wychodzą z domu ze znajomymi
- nie mają partnera
- wydawać hajsu
deodendron - @Kar98k: @Turahk: Wiecie o tym, że się kłócicie o byle pierdołe jaką jes...

źródło: comment_1669299273SRBqpgzeMIrMSssbIdSMXE.jpg

Pobierz
czyli wszystko w normie ale jest płacz bo inflacja? XD


@mikau: Mierzenie rozwoju relacją ceny burgera drwala do płacy minimalnej to słaby pomysł xD Ale jak już bardzo chcemy to zrobić, to nie jest w normie - bo z tego w praktyce wynika, że przez 10 lat mieliśmy realną stagnację gospodarczą.
szczerze mówiąc to nie wiem do czego się odnosisz


@PanHagrid: Do Twojej wypowiedzi. Lokacja to określenie na założenie osady/miasta ("lokacja na prawie niemieckim" itp.). To co napisałeś nie ma żadnego logicznego sensu.
z życia trzeba korzystać na całego, wyjść ze znajomymi, dupeczką, wydać trochę hajsu, pobawić się - raz zjeść maka, raz chałkę z wołowiną w jaffie, raz pójść do afery na karaoke i wypić lipne drinki, a raz wyskoczyć do vertigo na porządne driny i koncert jazzowy, raz wypić szybkie 200 pod żabką, a raz pójść do greya.

a na wykopie tylko skrajności i dziwienie się ile to co kosztuje i na co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deodendron: po 1 nie kłócę się z nikim tylko pisze posta a potem odpisuję (albo i nie) na odpowiedź którą otrzymał
Po 2 nikogo pod tym postem nie wyzywałem więc nie wiem o czym mowa
Po 3 żadnej wojny na terenie Polski nie będzie bo jesteśmy w NATO
Po 4 co mnie to, że ktoś jest niewolnikiem systemu albo nie ma siły z nim walczy? Jego życie, zresztą może to lubi,
@kilemile: a jakie prawo mają wykopki mówić co się opłaca kupić, a co nie? dyskusja od paru dni o kanapkę z mcdonalda za 25 zł xd tak jak mówię, dobrze że nie odkryli max Burgera, bo by chyba popuścili :D

ale powiem Ci stary, że dobry bait, bo się na niego nabrałem do momentu jak zacząłeś pisać o ogarniętych wykopkach co chcą od życia coś więcej (np zwrotu gierki za 3
@Kar98k: Nie wiem, w #!$%@? mam wykopków. Nie jem w maku, bo to gównojedzenie o niskich wartościach odżywczych, Po prostu nie widzisz, że ty też jesteś tą skrajnością. Twój opis "korzystania z życia" to bezsensowna konsumpcja, która powinna być tylko dodatkiem i to w umiarkowanych ilościach, a nie sednem.
@deodendron: Stary, tutaj jest kupa ludzi, którzy nie prowadzą żadnego życia społecznego i przez to ulewa im się frustracja na totalnie wszystko. Internet to jest takie miejsce, gdzie możesz żółć wylać, która tobie zalega, a tutaj jest to wręcz powszechnie akceptowalne i dlatego tutaj trzeba krótko i z dystansem. Zobacz - typ wczoraj (nie pamiętam nicku, z resztą nieważne) wrzucił komentarz, że za 24 zł to on zje w restauracji i