Wpis z mikrobloga

  • 1
Cześć. Sorry za spamowanie tagów, ale potrzebuję porady fachowców. Chciałbym synowi kupić dobrą myszkę pod choinkę, a że gra głównie w te 2 gry, to pytam Was. Budżet tak do 300zł. Dziękuję za pomoc.

#csgo #leagueoflegends
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blazko:

https://www.x-kom.pl/p/464977-myszka-przewodowa-logitech-g502-hero.html

G502 to już klasyk w tej cenie w dodatku ostatnio idzie to dorwać w fajnie cenie poniżej 250 zł a czasami nawet za 200 zł na promkach.

Wiem, że najlepiej gdyby był to prezent niespodzianka ale dobrze by było gdyby mógł sam określić co chce, bo czasami niektórzy preferują danego producenta czy kształt myszki, bo z jakiegoś powodu akurat dany model pasuje im przez kształt lepiej niż inne.
  • Odpowiedz
@blazko: Jeżeli ma nieduże dłonie, to Zowie FK2

Polecam jeszcze Steelseries Sensei Ten, ale najlepiej pójść np. do Mediamarktu pod jakimś pretekstem i przejść się z synem koło działu gamingowego i jakoś go wypytać, która jest fajna.
  • Odpowiedz
@blazko: imo można coś fajnego bezprzewodowego, bo g502 to jednak ciężki kloc jest. Logitech G305, Deathadder hyperspeed, cooler master mm731, logitech g303. Na promce możesz poszukać g pro wireless albo viper ultimate (obie bardzo fajne)
Z przewodowych razer viper, coś od zowie (ec2 jest chyba nadal jedna z najpopularniejszych wśród graczy csgo) albo jakieś logitechy. Zależy mocno od wielkości dłoni :)
  • Odpowiedz
@blazko: również polecam G502 tak jak @Murasame ale jest to myszka wyprofilowana pod prawą rękę (wnęka na kciuk) co dla mnie przy przejściu z symetrycznej myszki na G502 było przez parę dni nieswoje. ponadto kółko niewygodnie się wciska w porównaniu do innych myszek z jakich korzystałem (głownie Razery). mimo wszystko długo jej nie wymienię na inną a sam spędzam sporo czasu z Lolem.
  • Odpowiedz
@Hemo: nie rozumiem zachwytu nad G502, być może trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, ale stukał mi w niej scroll gdy ruszałem nią na boki a sama podstawa myszki była skonstruowana tak, że nie same slizgacze mialy kontakt z podkładką, ale też plastik, przez co stawiała dodatkowy opór. Dla młodego gracza G502 to zły wybór, bo jest masywna i ciężka nawet bez obciążeń.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Kupię tego Logitecha. Syn ma chyba dłonie większe od moich, więc powinno być ok.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  • Odpowiedz
@blazko: ja bym nie bral tej G502, wyglada jak kloc i wazy jak kloc podobno 121g xD Korzystalem kiedys z ciezkich myszek niemarkowych, pozniej jakas A4 Tech X7, cos takiego, pozniej Rival 100, duzy przeskok.

I po Rival 100, w tym roku, chcialem kupic lepsza myszke (dla porównania klawiature mam za ~500zł) ale nie bylo nic w fajnego poza skokiem na najdrozsze ktorych nie potrzeba i kupiłem G305 bezprzewodowa (wedlug
  • Odpowiedz
@blazko:widze ze decyzje juz podjales ale troche mi sie myszek przewinelo wiec dodam cos od siebie
jesli wybierac to miedzy logitech (seria g pro) i razer (deathadder i viper)
a na dzisiejsze czasy myszka powyżej 120g to słaby pomysł
  • Odpowiedz