Wpis z mikrobloga

mam nadzieje ze teraz widownia mlekozyniaka bedzie przez pol roku atakowac graczola i mowic "jak mogles atakowac rodzine sergiusza!!11111" tak samo jak to bylo w przypadku fame i murana. czekam.

ej, ale dobrze mu graczol pojechal tak na serio, "a jelen to nie rogacz?" XD
#famemma
alverini - mam nadzieje ze teraz widownia mlekozyniaka bedzie przez pol roku atakowac...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini ale ten Mlekozyniaj jest denny

Nie oglądam go ale po tym fragmencie widzę, że słownictwo (zasób) i riposty ma jak z gimnazjum

Najbardziej mnie rozmieszylo kiedy w stresowej reakcji organizm włączył ziewanie, jak za każdym razem xD
  • Odpowiedz
@alverini: Przecież oni się znają od kilkunastu lat. Nitro to szkodliwy odklejeniec, ale przyjebka na siłę. Jakby miał z Muranem i Graczolem taką samą relację, to twój komentarz miałby sens.
  • Odpowiedz
@alverini: Widocznie tak. Inaczej odbierasz coś takiego od przyjaciela, którego znasz od kilkunastu lat, a inaczej od gościa, którego kompletnie nie znasz. Nie wiesz, jakie mają relacje i granice humoru między sobą, bo z tego co ja kojarzę, to wyzywają się w tej grupce ostro od zawsze, więc ten shot nie jest niczym szokującym i nowym.
  • Odpowiedz
@iPawen: ale gdzie tu jest winne dziecko?! dlaczego ono własnie zostało zaatakowane publicznie? myślałem od początku, że to o nie tutaj chodzi... a jak nie chodzi o dziecko... nie... chcesz powiedzieć, że nitro bojąc się konfrontacji zakrywał się dzieckiem, kłamiąc że to ono jest atakowane?
Muran publicznie nazywa nitra rogaczem - źle?
graczol, znajomy nitra, nazywa nitra rogaczem - dobrze?
Jakie ma znaczenie, że się znają? Publicznie idzie informacja, że
  • Odpowiedz
@alverini: Ma to ogromne znaczenie, że się znają. Inaczej zareagujesz, jak twój przyjaciel cię zwyzywa, a inaczej, jak zrobi to losowa osoba. To chyba aż zbyt oczywiste, ale już się przyzwyczaiłem, że nie ma tutaj obiektywnych osób, jeśli się kogoś nie lubi. Jestem ostatnią osobą do bronienia Nitra, bo zasłużył sobie na to wszystko, ale to jest straszne #!$%@? się na siłę. Jeśli traktujesz to jako bliźniaczą sytuację, jak z
  • Odpowiedz
@alverini: to jest aż niesamowita dwubiegunówka, że koleś się wyzywa, a jak ktoś mu coś powie bardziej elokwentnego od niego to już spięcie w mózgu, a nawet jak to są żarty to trzeba tak to robić żeby z twarzą wychodzić
  • Odpowiedz
@alverini: Jak mozna to ogladac z wlasnej woli? Przeciez to dramat jakis kompletny. Sluchac jakiejs patologii, ktora #!$%@? kanapki malszczac jak zjeb, pije cole i gra w fife xD Serio, ze gimbom to imponuje, masakra.
  • Odpowiedz