Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#wislakrakow No wychodzi na to, że Jazdzynski nic nie wiedział, królewski wszystko podpisywał, a hitler nie wiedział o holocauscie. Zastabwiam się jak to możliwe, że oni w życiu osiągnęli jakiś sukces finansowy. Wychodzą na spotkanie mowia, że nie wiedzieli i elo rozgrzeszeni. Po co była konferencja w czerwcu? Skoro jazdzynski od tego roku się ni3 angażuje, Królewski nie wie co podpisuje żeby nie hamować spółki. Nie dziwię się, że jesteśmy w takim miejscu jakim jesteśmy jeżeli 2/3 właścicieli nie wie co się dzieje w klubie i dowiaduje się z mediów o transferach. #!$%@? robią sobie jaja z kibiców. Nie rozumiem tego po ludzku, że jak ma się jakiś biznes to w sumie Cie nie interesuje co się w niej dzieje i elo niech sobi3 zyje własnym życiem.
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciech-wwww: możesz mi to łopatologicznie wytłumaczyć? Czyli wiedział, ale nie był informowany? No to jak wiedział to po co ma być informowany? A jak nie był informowany i nie wiedział to po hui on tam wogole jest/był? Totalnie #!$%@? klub we trójkę i tłumaczenie jednego, że nie chciał hamować spółki to podpisywał, drugi, że nie był informowany to jest robienie z ludzi idiotow. Bo myślę, że królewski czy jazdzynski w swoich
@wojciech-wwww: @parov_stelar: parov ale Ty chyba nie zrozumiałeś tego co TJ powiedział. Z tej konferencji w połączeniu z konfą JK jasno wynika kto tu wszystko mącił i mieszał JB z poplecznikami. Nie zauważyliście, że każdy po kolei zły? Pasieczny zły, Obidziński zły - wszyscy źli tylko JB święty. Na czacie YT widzę to samo wybielanie Jakuba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walec: ale ja to totalnie rozumiem, że Kuba jest zły. Tylko Królewski z Jazdzynskim gdyby się dogadali to chyba mieli więcej do powiedzenia niż Kuba z Nowakiem nie wiem ile oni tam mają udziałów, ale tego nie zrobili z jakiś względów. Teraz robiąc briefingi i mówiąc że nie wiedzieli, że statek tonie jest trochę, nawet nie wiem jak to nazwać. #!$%@? No chyba chcą robić idiotow z ludzi
@parov_stelar: widocznie atmosfera między właścicielami jest tak toksyczna, że ktoś musiał to przerwać. Dodatkowo zorientował się co zrobił jak już było za późno.
Nie wiem, to są tylko moje domysły. Jakby nie było gówno się wylało zdecydowanie za późno
@wojciech-wwww: no i widzę to podobnie. Jeszcze początkowo TJ i JK liczyli, że jakoś się to ułoży ale się nie układa.

to czemu Jaro chce odejść jeżeli był dogadany z Kuba i miał większość i mógł decydować. To się kupy nic tu nie trzyma.


@parov_stelar: Nie był dogadany z Kubą, tylko dla dobra klubu mu przytakiwał ale formuła się wyczerpała to też wynikało z jego konfy.
@parov_stelar: @wojciech-wwww: ja to widzę tak, że obydwaj TJ i JK nie byli dogadani wcześniej ale obaj widzą co się dzieje. Jeżeli pierwszy wyszedł JK to TJ stwierdził, że lepsze rozwiązanie to przejęcie większości przez jednego z nich właśnie. Zauważcie, że żaden nie mówi wprost, że klub ma przejąć ten co ma największy kapitał medialny czyli JB - to daje do myślenia.