Wpis z mikrobloga

jak mnie wk?!#iają reklamy "leków"...
A zwłaszcza te w radio - wszystkie tłuczone pod te same kilka schematów:

Np. rozmowa koleżanek przy kawie

- [...] a tak poza tym to świerzbi mnie #!$%@?.
- To normalne w naszym wieku. Weź [nazwa leku]!
- [nazwa leku]?
- Tak, [nazwa leku]! [nazwa leku], to kompleksowa kompozycja składników. Dodatkowo [nazwa leku] zawiera wyciąg z #!$%@?, tak potrzebny dla kobiet po menopauzie.
- Rzeczywiście, [nazwa leku] od razu pomógł.

Wjeżdża lektor na 125% szybkości mówienia

/Wyrób medyczny [nazwa leku]koi swąd cipska. Wyciąg z penisus minimus wspomaga pracę wątroby. Przeciwwskazania: nadwrażliwośćna którykolwiek składnik leku. Podmiot odpowiedzialny - PolFarmex/

I jeszcze rymowanka na koniec, tak żeby ci ryło banię resztę dnia.

"Ziuta gilgocze? - [nazwa leku] i po kłopocie!"

Ale to #!$%@?... Najlepsze są te reklamy na wymyślone choroby - teraz w modzie suchość w jamie ustnej xDDDD

A kiedyś jeszcze było coś takiego jak RSL - zespół niespokojnych nóg xd

Albo na nadmiar wody w organizmie ja p$##?%%e i lek na chrapanie

- Krzysiek? Ty w aptece?!
- No ta... Jak wale lewo, to mje skoorcze łapiooo (,)
- Weś magnes...
- Bjore.
- Ale nie MenMag Ultra Max Fast Forte, bo jak bierzesz taki zwykły to c!$$@ daje.

I lektor
/Przed użyciem j@#!ć falubaz
  • 95
@mateuszjestfajny: Nie idzie wyleczyć, jest nieuleczalne, przynajmniej z tego co mi wiadomo - ogólnie lekarze nie są w 100% zgodni co to powoduje. Można hamować objawy - poprzez dobrą gospodarkę żelaza w organizmie, wysiłek fizyczny popołudniu też pomaga. Leków na ten moment nie biorę, bo radzę sobie bez nich (jest do ogarnięcia innymi metodami na ten moment), a organizm z czasem się na nie uodparnia, więc lepiej zacząć je brać jak
@placebo_: przecież te reklamy powstaja tylko dlatego ze ludzie sa na tyle durni ze to kupuja pod wplywem właśnie reklam. Podobnie jest z tabletkami na kaszel palacza ktore nie różnią sie niczym od lekow na normalny kaszel poza tym, ze sa dwa razy droższe.
Np. rozmowa koleżanek przy kawie


@placebo_: moje ulubione, typowy tekst pani domu na widok koszulki upierdzielonej przez Brajanka po zabawie w szopie dziadka:
- CO JA ZROBIĘ Z TAKĄ ILOŚCIĄ ROZPROSZONYCH PLAM?????
@placebo_: Chciałbym dodać, że RLS czyli zespół niespokojnych nóg to jak najbardziej prawdziwe schorzenie neurologiczne i niestety czasami dotyka również moją osobę. Nie można przez to zasnąć bo co 5 sekund musisz ruszać nogami i tak przez ok. 10 minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@x-ray a jak mówią "to lek, nie suplement diety"?

@Mar3czek: wczoraj słyszałem reklama o mniej więcej takiej treści
- Idę do apteki
- aA po co?
- Po lek z witaminą D, żeby uzupełnić jej niedobór w diecie.
- Na uzupełnianie niedoborów w diecie bierze się suplementy diety, weź D-witex-ultavitaminexD
@placebo_: a reklamy sprzętów elektronicznych i promocji które nigdy się nie koncza w takich marketach? No jak mnie uj strzela jak codziennie, naprzemiennie z tymi lekami to leci w radio... To też powinno być na równi na podium