Wpis z mikrobloga

  • 2376
jak mnie wk?!#iają reklamy "leków"...
A zwłaszcza te w radio - wszystkie tłuczone pod te same kilka schematów:

Np. rozmowa koleżanek przy kawie

- [...] a tak poza tym to świerzbi mnie #!$%@?.
- To normalne w naszym wieku. Weź [nazwa leku]!
- [nazwa leku]?
- Tak, [nazwa leku]! [nazwa leku], to kompleksowa kompozycja składników. Dodatkowo [nazwa leku] zawiera wyciąg z #!$%@?, tak potrzebny dla kobiet po menopauzie.
- Rzeczywiście, [nazwa leku] od razu pomógł.

Wjeżdża lektor na 125% szybkości mówienia

/Wyrób medyczny [nazwa leku]koi swąd cipska. Wyciąg z penisus minimus wspomaga pracę wątroby. Przeciwwskazania: nadwrażliwośćna którykolwiek składnik leku. Podmiot odpowiedzialny - PolFarmex/

I jeszcze rymowanka na koniec, tak żeby ci ryło banię resztę dnia.

"Ziuta gilgocze? - [nazwa leku] i po kłopocie!"

Ale to #!$%@?... Najlepsze są te reklamy na wymyślone choroby - teraz w modzie suchość w jamie ustnej xDDDD

A kiedyś jeszcze było coś takiego jak RSL - zespół niespokojnych nóg xd

Albo na nadmiar wody w organizmie ja p$##?%%e i lek na chrapanie

- Krzysiek? Ty w aptece?!
- No ta... Jak wale lewo, to mje skoorcze łapiooo (,)
- Weś magnes...
- Bjore.
- Ale nie MenMag Ultra Max Fast Forte, bo jak bierzesz taki zwykły to c!$$@ daje.

I lektor
/Przed użyciem j@#!ć falubaz
  • 95
  • Odpowiedz
Najlepsze są te reklamy na wymyślone choroby...

A kiedyś jeszcze było coś takiego jak RSL - zespół niespokojnych nóg xd


@placebo_: Dziadek mojego znajomego, profesor Akademii Gdańskiej zmarł na RSL.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_: wczoraj słyszałam "świąteczną" piosenkę o czymś na gazy, travisto? do tej pory krwawią mi uszy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@placebo_: wiadomo, że pasta, ale muszę podzielić się swoją historią z weekendu, kiedy to po raz pierwszy od dawna oglądałem telewizję i z tymi lekami to jest paranoja. Podczas jednego tylko programu w przerwach widziałem dosłownie 10 reklam leków przeciwbólowych różnych producentów. W tym kraju jak widać nie da się przeżyć bez proszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@placebo_: Jak byłam w Irlandii i oglądałam tv, to był to zupełnie inny swiat xD Reklamy tylko żarcia lub usług, suplement pojawiał się może jeden na blok reklamowy. To mi uświadomiło, jak bardzo jesteśmy społeczeństwem pigułkowym. Gardzę.
  • Odpowiedz