Wpis z mikrobloga

Zbieram ekipę na wyjazd do pracy do #belgia, ale w grę wchodzi też #holandia.

Dla mnie, celem wyjazdu jest zarobienie kasy i powrót, także nie będziemy myśleć o przedłużenu umówy (która zazwyczaj trwa 3-6 miesięcy), mam prawo jazdy i pewne doświadczenie w wyjazdach, mogę być naszym kierowcą, ale ostateczną ofertę byśmy wybrali wspólnie, kierując się jednak informacjami i opiniami na temat danej agencji/zakładu, chcę zminimalizować ryzyko trafienia na patologię, czy pluskwy na lokacji.

Fajnie by było wyjechać wspólnie, bo w 2-3 osoby z czeków żywnościowych moglibyśmy mieć niezłą wyżerkę, z samochodem można polecieć na zakupy i wpleść siłownię w rutynę. Jakby się trafiło na agencję, która udostępnia samochód do celów prywatnych, to dodatkowo byśmy mieli wycieczkę co niedzielę (o ile nie dadzą nadgodzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Mam kilka ofert na oku, skupiam się na szukaniu w Belgii, jeżeli jakis mirek szuka #praca i chce wyjechać, piszcie priv, coś się wymyśli.

Pozdrawiam!
  • 21
@michelney: Widełki bywają różne. 350-450euro na rękę tygodniowo, po odliczeniu kosztów, zależy na co i gdzie trafisz, jednak celuję w oferty 400e+, zwłaszcza w Belgii, gdzie dostajesz jeszcze czeki żywnościowe, o których wspominałem, więc praktycznie cały hajs mógłby iść do kieszeni.
@Clemento: od jakiegoś czasu w Belgii pojawia się znacznie mniej ofert z udostępnionymi mieszkaniami i autem. Chyba że to polskie agencje, wtedy może i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nike w Ham/Tessenderlo ma aktualnie świetną ofertę, z tego co kojarzę to zatrudniają również przez polskie agencje
https://www.startpeople.be/nl/werken-bij-sterke-merken/nike

No i nie licz na duże kwoty w czekach żywnościowych. €8/dzień to absolutny max w Belgii
@tluczek_do_kartofli: Oferta brzmi ciekawie, ale z tego co widzę, to nie dają ani kwatery, ani samochodu, masz jakieś namiary na polskie agencje? Właśnie próbuję stalkować którąś, nie musi być polska, no ale jednak zakwaterowanie i transport w tym wypadku to mus.
@Clemento: Nie mam pojęcia o polskich agencjach ¯_(ツ)_/¯ wiem tylko że takowe szukają dla nike. Generalnie od dwóch lat trudno o oferty z zakwaterowaniem (a tym bardziej autem) w belgijskich interimach.

Kojarzę też że w startpeople pracuje Polka. Spróbuj napisać na grupach fb a na pewno znajdziesz kontakt i wypytasz o mieszkanie i całą resztę