Wpis z mikrobloga

Miałem napisać to w komentarzu do jednego z wielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpisów, ale robiąc osobny wpis myślę, że dotrę do większej grupy ludzi - mirku spod tagu #zdzismoto, robisz naprawdę dobrą robotę, sam mam dosyć mało czasu na przeglądanie otomoto itd., ale oglądając wykop uwielbiam powiadomenia o nowych raportach, pojedyncze wrzutki też są super, niektórzy narzekają na spam, ale zawsze jest to dobrze otagowane, więc jak komuś coś przeszkadza to polecam #czarnolisto i będzie po problemie.

No, to kończąc prywatę, ale jednak zostając w temacie - czy ktoś z Was ma pomysł na zakup tzw. klasyka nie za gotówkę? Czy jest opcja na leasing samochodu 50+ letniego (zakup w kwocie ok. 300k pln), czy raczej jedyna "ratalna" opcja to kredyt konsumencki z absurdalnym oprocentowaniem i krótkim terminem spłaty? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z góry dzięki za wszystkie pomysły, otaguję #leasing, #kredytgotowkowy, #motoryzacja i zawołam przy okazji @D_R_O_Z_D, zdjęcie #mustang dla uwagi, a oczywiście jak ktoś wymyśli jak zrealizować taki zakup, to ja kupię to auto i w ramach podziękowania zaoferuję przejażdżkę w gratisie (ʘʘ)
Pobierz nalogowiec - Miałem napisać to w komentarzu do jednego z wielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpisów, al...
źródło: comment_1669064639qI1siB2lcXknArh0Gd1zw1.jpg
  • 2
@nalogowiec: Wstyd się przyznać, ale nie znam odpowiedzi na twoje pytanie. Jak się czegoś dowiesz, to daj znać poproszę :) Coś czuję, że da się wziąć klasyka w leasing, ale coś szuję, że to będzie musiał być albo drogi klasyk, albo bardzo drogi klasyk. Jak znajdziesz jakąś sensowną firmę, to podpowiedz im, żeby się u mnie zareklamowali :) Pewnie więcej osób by skorzystało :)