Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zapatrujecie się na starość, Ci którzy nie macie dzieci? Wydajecie od razu cały hajs i bierzecie kredyty wiedząc że to będzie bez spłaty czy nikt takiego nie da i żyjecie jakoś inaczej? W jaki sposób do tego podchodzicie, co zamierzacie? Tylko nie gadajcie że pójdziecie na eutanazję bo na razie to nawet nie wiecie w którym kraju jest legalna pewnie.Tak serio pytam, no bo trochę mi czerń zagląda w oczy, mam 30 lat. #pytanie #wykop30plus #wykop40plus #zycie #smierc #antynatalizm #samotnosc #blackpill #depresja #whitepill #wychodzimyzprzegrywu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637b7848079dfc321f97ca52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
WolnyNiebieskipasek: Wybór jest krótki:
-zyjesz że swoją rodziną (może dzieci twojego rodzeństwa) licząc że cię nie wyrzucą itp
-wegetujesz w dpsie czy innym ośrodku licząc że nie będziesz traktowany jak śmieć i mając świadomość że ktoś ci podcięta tyłek czy podaje wodę tylko dlatego że był za słaby do innej roboty
-eutanazja lub coś podobnego pdk
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: 38lvl. Nie wierzę, że dożyję starości. Łatwiej jest mi uwierzyć w wojnę na która zostanę zwerbowany.
Jeśli dożyję, zakładam śmierć we śnie, bo to nie wywołuje negatywnych myśli.
Jeśli zacznę chorować i życie będzie za ciężkie, to w zależności od sytuacji prawnej albo eutanazja albo zapytam wujka google o sposób na domową produkcję tlenku węgla w sporych ilościach. Czyli śmierć we śnie. Czyli optymistycznie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie widzę siebie na starość. Mam blisko 4 dychy na karku, od zawsze byłem sam i sam pozostanę do końca. Aktualnie staram się czerpać przyjemność z rzeczy materialnych (nowa komórka, steamdeck, jakaś gra czy inny bajer technologiczny). Co będzie później to się zobaczy. Na razie daję radę sam ale wiem, że na pewno nie będę zależny od innych
OP: @bulbulator90: katastrofizowanie, brak realnych decyzji
@jakiezycietakiarab: sznur to nie opcja dla mnie
@PłodnaPrzyjaciółka nie wspieraj eutanazji w pl dla samego światopoglądu, bo to wzmaga depresję że to wszystko jest bez znaczenia
@Ordo_Publius: daj coś więcej info bo to ciekawe, na jakich zasadach odbywa się to tam dla obcokrajowców?
@ZepsutyBydlak super odjeb rząd przy okazji ale na razie brak realnych decyzji
@WolnyNiebieskipasek pierwszej opcji nie mam, drugiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czemu sam, geny?

@AnonimoweMirkoWyznania: chorobliwa nieśmiałość, bardzo niska samoocena i takie tam. Czyli głowa a raczej ta galareta w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli że jak ludzie idą w coś żeby nie myśleć o tym, to jedni w dzieci wtedy mają zajęcie a Ty w materializm jakby tak? Inni w hedonizm, inni w czystość chyba a inni w pracoholizm, a inni w przestępczość?

@AnonimoweMirkoWyznania: ja