Wpis z mikrobloga

@Bittersteel: Jak masz ochotę się bawić w drukowanie to jest dostępna apka, gdzie sam kodujesz sobie kod kreskowy więc ustawiasz ilość wody, temperaturę i resztę parametrow. Generujesz, drukujesz, oklejasz taśmą z obu stron i masz kod wielokrotnego użytku który wkładasz tak, aby zasłaniał kod kapsułki : D
@Bittersteel: no latte zazwyczaj jest w wiekszych. Zalezy od rodzaju kawy - tak. Kawiarnie zazwyczaj maja do wyboru rozmiary, no ale nie jestes w kawiarni. To ekspres. Oni zarabiaja na kapsulkach i stad zupelnie normalne, standardowe rozmiary. Nie widzialam nigdy w sklepach zeby byly kapsulki double itp. - chociaz moze cos takiego istnieje. Tak czy siak, normalna kapuczina ma rozmiar normalnego kubka i mozesz sobie co najwyzej walnac 2 w takiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: ty chyba nie wiesz jak sie kawe robic, serio gowno wiesz idz #!$%@? na stare miasto/rynek swojego miasta i wypij gdzies kawe i wrocimy do tematu bo jak narazie jestes dla mnie na poziomie niesporczaka
@little_muffin: ja podaje kawe pol litrową, i czarna, i latte. W kazdej mojej kawiarni mam big size latte i jest to normalne. Uja wiesz a sie wymadrzasz bylas ty #!$%@? kiedys wogole w kawiarni?


@cybulion:

@little_muffin: ty chyba nie wiesz jak sie kawe robic, serio gowno wiesz idz #!$%@? na stare miasto/rynek swojego miasta i wypij gdzies kawe i wrocimy do tematu bo jak narazie jestes dla mnie na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: to #!$%@? kawiarnie odwiedzasz xD
@Ka4az: nie stać by cie bylo na korzystanie z uslug moich gastronomii xD
@NPC_358034: nie, wiele garniturowcow przed waznym spotkaniem #!$%@? taki kuban, m.in. ulubiency wykopu z pewnej partii prorosyjskiej xD

Sam od 11 lat pijam podwojne espresso, i uwazam za przesade opierdzielanie pol litra amerykano czy latte na 4 espresso ale kto co lubi