Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zakończy się dwunastoletnia historia. Z żadnym serialem nie byłem tak długo i oglądając tak regularnie. Serial miewał lepszą i gorszą formę, ale nie żałuję, że poświęciłem tyle czasu, niezależnie od tego jakie zakończenie napisali twórcy.

PS. Tak mam świadomość realizacji spin-offów.

#thewalkingdead
PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne - Dzisiaj zakończy się dwunastoletnia historia. Z żad...

źródło: comment_16689897433rtgOUIjtWBX4uU5ZOvCUd.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: gratuluję wytrwałości, ja nie dałem rady xD

Raz z zimną krwią mordują spokojnie żyjących ludzi (bo takie czasy), a parę odcinków później litują się nad zbrodniarzami (bo człowieczeństwo najważniejsze xD) i to generuje późniejsze problemy, aż do powtórzenia tego cyklu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: pare lat temu, na statku na ktorym nie bylo internetu, to ktos zgral mi to gowno na dysk.

W czasie wolnym oprocz silowni nie bylo absolutnie nic do roboty, wiec z braku laku ogladalem to.

Boze jak mi wstyd bylo ze ja to ogladam... Do dzis czuje to zazenowanie ()
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: Pierwsze sezony mialy niesamowity klimat. To byl dopiero poczatek mody na trupy. Odpuscilem w momencie, jak wyemitowali sezon "x lat pozniej", gdzie juz nie bylo paliwa i musieli sobie jakos radzic. W sumie bardziej z braku czasu niz z nudow. Mam nadzieje, ze jeszcze wroce do tego i obejrze wszystko do konca.
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: Gratuluję wytrwałości. Ja odpadłem jak wprowadzili Negana, ale faktycznie to nie oglądałem z przyjemnością od powrotu Gubernatora. Serial miał mocny pierwszy sezon, potem zmienił się w powtarzalny tasiemiec. Ale niemniej cieszę się że ci się podobało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: ja nie dałem rady po całym sezonie jak przygotowywali się na obronę obozu, a sama walka to było jakieś 3 minute, gdzie nic nie pokazano, strzelali w niebo i skoczył cyfrowy tygrys. Zgasły światła i pokazano kto zginął, a kto nie. Wtedy przelała się czara goryczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: ja tylko zaluje ze historia nie potoczyla sie w strone walki z wirusem i znalezienia przyczyny. Ukazania co sie dzieje w innych czesciach swiata itd. Zamiast tego było ciagle znajdowanie sobie nowego wroga... Guvnor, terminus, negan, whisperers, lysy z wasem, teraz komuna miedzy murami. A gdzie polecial rick? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: Fajny serial był, skończyłem chyba na 7 sezonie bo zaczęło być monotonnie. Ale samo uniwersum bardzo dobre było, nie widziałem lepiej zrobionej ekranizacji o zombiakach. Nie wiem czy teraz nie lepiej przyjąłby się serial w formie 6-8 odcinków na sezon, przedstawiający historię jakiejś grupy ludzi z danego zakątku świata która ma do czynienia z atakiem zombie. Tasiemce już dawno odeszły do lamusa, a taka forma krótkich historii ma większy potencjał.
  • Odpowiedz
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: byłem z tym serialem od początku przez te 12 lat ale najgorszym pomysłem scenarzystów w tym wszystkim było uśmiercenie Carla (wiedząc jaką role odgrywa w komiksie) od tego momentu miałem wrażenie dużego zjazdu poziomu już a szkoda...Mimo to uwielbiałem ten serial za ten specyficzny klimat postapo.
  • Odpowiedz