Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: temu ułomkowi, którego wołasz już to też próbowałem przetłumaczyć, ale jako ignorant wolał usunąć moje komentarze i dodac na czarno ¯\_(ツ)_/¯

skazanie = prawomocny wyrok karny za przestępstwo. grubas z wpk jedynie przerznął prawomocnie proces cywilny dot. ochrony dóbr osobistych.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara Podpalać to może nie, ale mam nadzieję, że kiedyś pójdą po rozum do głowy i lekko zmienia sposób w jaki to jest zorganizowane. Krzywdy nikomu nie życzę.

Do tego zamiast mega kijowych pruduktow na straganach pójdą w coś porządnego i regionalnego. Natomiast szanse na to są niewielkie niestety.

Fakt faktem staram się wtedy też omijać rynek jak najmocniej się da.
  • Odpowiedz
Rany boskie i Wy tak żyjecie? #wroclaw


@Assire_var_Anahid: Ale ty myślisz, że statystyczny Wrocławiak obowiązkowo tam maszeruje, kupuje to i je? To dla turystów, Sutryka i ludzi z jego otoczenia, dla których wydanie 42 zł to jak dla ciebie 4,2 zł.
  • Odpowiedz
Druga, że powoli to niemieckie jarmarki zaczną taniej wychodzić niż polskiez


@Darth_Gohan: jeszcze przed covidem grzaniec w Dreznie był tańszy, niż we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Assire_var_Anahid: tak właśnie żyjemy.
Jarmark w Dreźnie jest również cenowo droższy względem normalnych cen.

Byłem kilka razy i nie przeszkadza mi cena kiełbasy czy szaszłyka czy combra z barana bo po prostu k---a to nie jest miejsce do żarcia takich rzeczy xD

Wyjść raz w roku na grzańca jeszcze jak panuje jakiś fajny klimat np pada śnieg i potem usiąść do jakiejś dobrej knajpy na kolację to nie jest jakieś bóg wie jakie
  • Odpowiedz
@MajoZZ: Raczej powiedziałbym, że każdy z móżgiem wie, że na takich jarmarkach czy innych festiwalach ceny są p------e i idzie gdzie indziej zjeść. Dotyczy każdego miasta.
  • Odpowiedz
Czemu? Ja nie wiem kto to jest


@Assire_var_Anahid: To szemrany "bloger" kulinarny, m.in. skazany prawomocnym wyrokiem za naruszenie dóbr osobistych w związku z publikacją na swoim blogu, piszący recenzje za $$$ i banujący na swoich gównoprofilach każdego, kto ośmieli się mieć odmienne zdanie lub zadać jakieś niewygodne pytanie
  • Odpowiedz
Czekam, aż Majonezowy Golem zacznie bronić tych cen co spokojnie może się stać


@Darth_Gohan: Wcale bym się nie zdziwił jakby wrzucił to tylko po to, żeby później zaproponować tym z tych bud jakiś "przelewik" za złagodzenie stanowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz