Wpis z mikrobloga

Czemu przedostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całe życie myślałem, że działa to inaczej


@Neobychno: bo dwóch zawodników musi być przed piłka a w tym momencie bramkarz wychodzi
  • Odpowiedz
@Edward_Mora: Jo tysz o tym nie wiedziałem, więc jednak Katar uczy i bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwłaszcza nie tylko nas, przecież komentatorzy też są zmieszani - a oni za to bierą pieniądze XDD
  • Odpowiedz
@brednyk: to prawda, najśmieszniejsi są jednak Ci, którzy dowiedzieli się o tej zasadzie kilka minut po bramce i pouczają innych tj. wiedzieli to od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Swoją drogą przedostatni piłkarz wyznacza spalonego, czy ten drugi piłkarz kataru nie jest bliżej bramki niż bramkarz?
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: byłbym hipokrytą, gdybym powiedział, że jest przygłupia - zwłaszcza, że nie interesuje się piłką nożną.

Ja z kolei tak i zapomniałem o tym przepisie, mimo, że pamiętałem, zę coś takiego było m.in po akcji w Lidze Mistrzów. Chodziło bardziej w uderzenie w stareotyp.
  • Odpowiedz
@Yakooo: na jednym z poprzednich mundiali też była taka sytuacja i też wszyscy 'wielcy eksperci' byli zszokowani tym jak w takiej sytuacji mógł być spalony. A o komentatorach to w ogóle szkoda gadać, ci to regularnie uważają 'podwórkowe zasady' za obowiązujące.
  • Odpowiedz