Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z ocenami na portalu gowork? Dostałem ofertę pracy z firmy symmetry sp. z.o.o. Stack technologiczny mi odpowiada jednak ma ona bardzo niską ocenę na owym portalu. Myślicie, że warto przyjmować taką ofertę? Mam również pytanie jak pierwsza kariera może rzutować na dalszej karierze; czy to, że firma jest mniejsza i nie znajduję się w centrum Warszawy może wpływać na to przyszli pracodawcy odrzucą takiego kandydata z miejsca?

#pracait #praca #programowanie #dotnet #warszawa #programista15k #pierwszapraca #pracazdalna #programista25k #big4

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637a0ed0079dfc321f979937
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
Z moich doświadczeń - większość komentarzy na GoWork, odnosnie miejsc w których robiłem, miała przełożenie na rzeczywistość. Czyli zazwyczaj potwierdzała #!$%@?ę.

Inna rzecz, że w niektórych firmach w komentarzach #!$%@? ludzie z działów, gdzie bylo słabo; podczas gdy ja akurat robiłem w całkiem przyjemnym, niemniej ogólny obraz firmy się zgadzał.