Wpis z mikrobloga

@zamak: już jakiś czas temu czytałem wysryw gościa, co to chciał zmobilizować ludzi w Krakowie, żeby wyszli protestować, bo chcą zakazać diesli i starych benzyniakow. I załamał ręce, bo kilka osób się tylko odezwało w jakichś tam grupach na fb. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne co możesz zrobić, to już teraz opchnąć swojego trupa jakiemuś frajerowi.
  • Odpowiedz
@ameneos: póki co moje auto ma 10 miesięcy i ma tyle filtrów że pewnie zdrowiej oddychać tym co wypuszcza z rur wydechowych niż krakowskim powietrzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: w niemieckich biurach podróży masz oferty dla emerytów wyjazdu na zimę gdzieś do ciapakowa. Ciepło, żarcie pod ryj dadzą i grzać nie musisz. Jak masz dużą chatę i grzejesz nieruskim gazem to ideolo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rodriquez: wiem i co mnie to obchodzi? To pewnie jakiś 1% i to w ścisłym centrum co oznacza że za ich wartość można sobie kupić dwa na obrzeżach grzane MPECem. Właścicielom mam do powiedzenia dokładnie to samo
  • Odpowiedz
Przypominam, że zgłaszanie śmierdzieli na Straż Miejską to nie tylko obowiązek, ale też przyjemność.


@powaznyczlowiek: jak najbardziej, ale jak nie stwierdzą, że pali śmieciami, ogólnie czymś czym nie można palić to może smrodzić i tak mu nic nie mogą zrobić (tak tylko informuję) U mnie somsiad największy śmierdziel od x lat zmienił piec na nowoczesny na ekogroszek i zero dymu, zero zapachu, jestem w szoku, że tak się da palić węglem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@powaznyczlowiek: już sprzedaje dom 100m^2 za te 200k by nie było mnie stać na kupno kawalerki.
Sprzedam i co dalej ? Wynajem przez parę lat i bezdomność ? Zajebista opcja ale nie palę węglem i nie truje okolicy xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: ej, ale ostatnio to pisałeś mi ze powietrze w krk wcale takie złe nie było, a nawet w lecie na parapetach po tygodniu syf był i to taki czarny.

Mi winix zero (co ma jedne z najbardziej restrykcyjnych norm) chodził przynajmniej raz dziennie na żółto jak wietrzyłem nawet w lecie.
  • Odpowiedz
Przypominam, że zgłaszanie śmierdzieli na Straż Miejską to nie tylko obowiązek, ale też przyjemność.


@powaznyczlowiek: dodatkowo, albo już ozna, albo już za chwilę można to zrobić przez apke mObywatel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: a ja powiem że #!$%@? nie lepsze, na krowodrzy syf jak był tak jest, miasto coraz bardziej pogrąża się w syfie.. W powietrzu to jest taki syf że to się nie da żyć.

Dodać do tego ptasie gówna których jest mnóstwo (dosłownie TYSIĄCE) i jeszcze do tego deszczyk i wszyscy po tym chodzimy i to wdychamy w lecie.

#!$%@? no obrzydza mnie to miasto im dłużej tu jestem ( ͡
  • Odpowiedz