Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: I myślisz, że w granicach miasta dym zawraca i myśli se „#!$%@?, nie lecę dalej, bo mnie tu nie chcą sojarze”? XD
W promieniu kilkunastu kilometrów od miasta masz wystarczająco dużo biednych ludzi, żebyś nigdy nie złapał czystego oddechu xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: tu o zawieszeniu norm paliw stałych w Polsce do kwietnia 2023 https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/nowosci/5598773,normy-jakosciowe-wegiel-zawieszenie-2022-2023.html a tu bonusik o kopciuchach w Małopolsce https://globenergia.pl/o-czystym-powietrzu-w-malopolsce-mozemy-zapomniec-kopciuchy-dozwolone-do-maja-2024/. Tego o karaniu nie mogę znaleźc ale te dwa wyżej efektywnie dają ten sam skutek. Ręce opadają co ten rząd robi z naszym zdrowiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@powaznyczlowiek: porada w stylu kaczora, że jak ktoś nie potrafi prowadzić działalności w takich warunkach to nie powinien jej prowadzić. Rok temu płaciłem za ekogroszek 800 zł, we wrześniu na składzie byl za 3000zl. Matematykę pozostawiam tobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: a w ogóle w Krakowie macie smog przez durnego prezydenta, który pozwolił zabudować wszystkie korytarze powietrzne. Za niedługo się pozbędziecie 40% samochodów to będziesz widzieć, czy jest lepiej. Durni mieszkańcy jesteście, że ciągle na niego głosujecie.
  • Odpowiedz
@pedros92: ale ja nie mówię że ceny są super tylko że to nie powód żeby truć innych xD masz jakieś problemy ze zrozumieniem takiej prostej rzeczy?

Co się zaś tyczy Krakowa smog aktualnie mamy przez mieszkańców okolicznych wiosek - już niedługo bo kolejne gminy są w trakcie wprowadzania własnych uchwał antysmogowych
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: szkoda że w tych podkakowskich miejscowościach nie ma straży miejskiej, bo tam trzeba byłoby całe ulice zgłaszać zamiast pojedynczych domów, co tam się dzieje to jest niepojęte
a im dalej na południe tym gorzej, jak przejeżdżałem przez Nowy Targ to czułem się jakbym wjeżdżał w jakieś Silent Hill
  • Odpowiedz