Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam propozycję nowej #pracbaza tylko że nie na #uop tylko #b2b jako że nie prowadziłem nigdy działalności to się wolę spytać o czym warto pamiętać przechodzac na #jdg ? Urlop będę miał, benefity też, miesiąc L4 też, celuje w ryczałt #informatyka nie wiem czy konieczna będzie #ksiegowosc oraz co mieć na uwadze żeby nie zapomniec
  • 10
@rosso_corsa: dobra platforma księgowa i bzikasz. Tylko się nie pomyl bo przesiadka potem boli. Mam iFirmę i tak sobie polecam. wFirma ma więcej zdarzeń biznesowych w ramach kreatorów, tu trzeba częściej omijać system i wpisywać rzeczy ręcznie. Ale dla firmy typu 1 faktura miesięcznie i parę wydatków to i tak nie ma znaczenia.
@rosso_corsa: jak się wkopiesz w 1 program to można oczywiście zmienić tyle że cała twoja dokumentacja elektroniczna już tam jest i weź teraz wprowadzaj wszystko 5 lat do tyłu. Potemu jestem na ifirmie i zostanę jak czegoś na prawdę nie skopią. A już było blisko bo nie chcieli umożliwić zmiany formy opodatkowania na ryczałt tyle że ogarnęli że ludzie ich porzucą.
@keton22: a o to chodzi, rozumiem. moze na poczatek zaplace za jakas ksiegowosc bo i tak nie wiem jeszcze nawet jak zalozyc w ogole firme itd, a jak juz to ogarne to wtedy popatrze platformy tego typu co mowisz zeby to samodzielnie rozliczac