Wpis z mikrobloga

Ale macie p-------a na punkcie tego masła. Co wy codziennie kostkę w----------e, że wam tak drogo?


@cybher2: U moich dziadkow schodzi mega duzo masla, wszystko jedza w domu, plus babcia czesto piecze. Wiec zawsze jak sa takie promocje to im kupuje, bo ja zuzywam moze 1 kostke miesiecznie (kroje na na 4 czesci i mroze, zeby sie nie psulo), a oni pewnie 1 kostke na 2 dni.
  • Odpowiedz
Jprdl w Azji są promocje 1+1 gdzie kupujesz jeden produkt i dostajesz drugi za darmo. Albo 2+1 na tej samej zasadzie. I tak setki produktów w sklepach. A w Polsce jakieś wielosztuki chuje muje, zainstaluj aplikacje


@Niemamrigczu: a czy jak w Azji była akcja Lidla, że jeśli produkt ci nie smakuje to możesz zwrócić i oddadzą kasę, to też ludzie na parkingu wyciągali zawartość i wracali z pustymi opakowaniami robić
  • Odpowiedz
@mikkele92: xD i znowu masło. Ale macie p-------a na punkcie tego masła. Co wy codziennie kostkę w----------e, że wam tak drogo?


@cybher2 mogę w--------c 10 kostek masła dziennie, albo mogę w ogóle masła nie kupować, nie zmienia to faktu, że klient jest ruchany w dupę. Niedługo, żeby skorzystać z promocji, będzie trzeba przeczytać kilka stron regulaminu, a i jakiś radca prawny by się przydał. Lubisz być ruchany w dupę?
  • Odpowiedz
@emerjot: czy z tej etykiety wiesz jakie przedmioty są wyłączone z promocji - nie wliczają się w limit ceny zakupu? Jak wejdziesz bezpośrednio na lidl.PL to również trzeba trochę poszukać regulaminu akurat tej promocji.

W domu przeczytanie i sprawdzenie tej promocji zajmie z 3 minuty. Teraz przekładając to na sytuacje w sklepie gdzie niekoniecznie musi być dobry zasięg internetu mobilnego może to zająć już trochę więcej. Im człowiek słabiej posługujący
  • Odpowiedz
@mikkele92: xD i znowu masło. Ale macie p-------a na punkcie tego masła. Co wy codziennie kostkę w----------e, że wam tak drogo?

@cybher2:


Bułeczkę posmarować, potem drugą tak gruuuuuboooo z solą. Potem na masełku karkówke no i wieczorem ciasto z 2 kostek masła.

Potem coś tak kuje w sercu ale to setka łiski na sen
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: Mi się wydaje, ze to plusuja ludzie, którym jeszcze mama gotuje i nie żyją na swój koszt, bo nie wierze, ze można być aż tak ogromnym ignorantem w kwestii tych galopujących cen XD
  • Odpowiedz
@mikkele92 za takie coś to powinni miliony kary od uokiku dostać cwele j----e. Tak jak kiedyś telekomy dostały za włączanie halo grania na miesiąc za darmo bez wyraźnej zgody klienta.

Nie pomogły regulaminy, nie pomogły tłumaczenia że jest napisane na 18 stronie umowy czcionką 6 pt. Wjechało 330 baniek kary do zapłacenia.

Niech dostaną karę na 100 mln i się nauczą prawidłowo prezentować ceny a nie takie chujstwo
  • Odpowiedz
@kurlapejter: No kasjerka winna, że marketingowce robią takie promocje. C--j róbmy jej na złość, jej żale do kierownictwa akurat pomogą, i wyższy szczebel się tym przejmie...
  • Odpowiedz