Wpis z mikrobloga

@mikkele92: jakiś czas temu byłam świadkiem, jak jakaś babka robiła aferę, że jej sie mieso nie naliczyło na promocje. kasjerka mowi, ze promocja jesli inne zakupy kosztowały co najmniej 99zł. mogę zwrocic? produktów spozywczych nie mozna. . to ja pójde zobaczyć, czy jest odpowiednia kartka wywieszona. prosze bardzo( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie wrociła, kartka wisiała. nie była to jakaś stara babcia, z 40-45 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikkele92: A zwróciłeś uwagę, że "Pilos" jest małym, niewyraźnym drukiem, a "Polskie" już porządnie w głównej nazwie? Obok leżą masła Mlekovity z "Polskie" w nazwie :)
@mikkele92: kupiłem te 3 kostki, miałem na paragonie ponad 50 zł ( bez alkoholu) i dalej się nie naliczyło, a też minutę analizowałem tą kartkę co tam. Napisałem reklamacje na stronie bo lecą w #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mikkele92: jedyną metodą na takie zagrywki jest rezygnowanie z zakupu tych produktów jak nie spełnisz warunków "promocji" Guano mnie obchodzi, że kasjerka bla bla niech odnosi sama. Albo nauczą się robic normalne przejrzyste promocje, albo bedą nosic towar od kas na połki codziennie. Bo jak inaczej? Nie raz nie dwa się nacinałem..sprawdzaj kod produktu w tym bałaganie czy aby na 100% jest na liście..
Albo nauczą się robic normalne przejrzyste promocje, albo bedą nosic towar od kas na połki codziennie.


@kurlapejter: kasjerki wymyślają promocje na sklepie? Czy armia marketingowców, która mogła nawet hipermarketu na oczy nie widzieć?
Wedlug przepisow klienta interesuje cena a nie "Pan Tadeusz" po gwiazdce.


@Sam_w_domu: Również według przepisów, kasjer nie musi wydawać reszty, bo klient ma mieć przygotowaną kwotę i jest to jedynie dobra wola sklepu co do wydawania reszty ¯\_(ツ)_/¯

wolnorynkowo - jak się nie podoba to się tu nie kupuje, ja tak robię od 20 lat i radzę wam to samo