Wpis z mikrobloga

#gry #gamepass #pcmasterrace #microsoftstore #microsoft #forzahorizon5

Murki jak w praktyce działa dostęp do konta MS jak w tej ofercie?

https://allegrolokalnie.pl/oferta/forza-horizon-premium-edition-gratis

Loguje się raz, pobieram grę i mogę przelogować się na swoje konto i nie wracać do poprzedniego już nigdy? Mogę tak zrobić kilka razy jeśli chcę kupić kilka gier od różnych sprzedawców? Czy macie inne sposoby, np jakiś serwer #discord gdzie są udostępniane użytkownikom takie konta z dużą ilością gier na raz? Brzmi trochę jak współczesne #piratujo( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczesliwa_patelnia - #gry #gamepass #pcmasterrace #microsoftstore #microsoft #forzah...

źródło: comment_16688478105VJ14HjpOZe4hlxTMphcIT.jpg

Pobierz
  • 10
@szczesliwa_patelnia nigdy nie używałem, ale jak syn gra na konsoli to ja na laptopie nie dam rady grać na swoim koncie do póki się nie wyloguje na konsoli. Więc teoretycznie jak ktoś inny będzie grał to ty nie dasz rady, jedynie w trybie off line, ale to gra stricte sieciowa.
Jak gra się podoba to można odżałować te kilkadziesiąt złotych, szczególnie że po ostatniej wpadace MS można kod na olx, czy allegro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczesliwa_patelnia: daj znać jak coś znajdziesz legitnego, przespałem prize buga i sam szukam premium dla tych kilku aut co mi brakuje do kolekcji. Nie wiem czy nadal działa ale kiedyś wystarczyło zalogować się kontem kolegi co ma premium odpalić swoją podstawkę i dostawałeś awans do wersji premium na stałe i potem już konto premium było zbędne.