Wpis z mikrobloga

Mdphp to 2x mocniejsze gowno niz apihp, ale rozwleczone na 4 razy dluzszy okres trwania, paranoja to mocne 9/10, duzo ludzi za drzewami sie krylo, ale po pihpie jest god mode, milion schiz, a tyndo nich drzesz morde dawac #!$%@?, a po tym mdphp to taki prey mode w stylu , zatrzymalem sie zeby sie rozejrxec i nasluchac czy ktos mnie goni(las to gowno) i tak kminie ze. W sumie jakby ktos widzial co robie to by to bylo podejrzane, ze co 15m sie zatrzymuje i rozgladam, wiec se zaczalem jesc mandarynke i poczulem sie jak gazela #!$%@? przerzuwajac to gowno, robiacprzerwy w rzuciu, zeby nasluchiwac zagrozenia i #!$%@? lewo prawo, dobrze ze uszami nie ruszam bo wgl bym byl jak ofiara
Ale jedna rzecz w mdphp jest #!$%@?, szczegolnie w taaka pogode, gdzie jest 0° snieg bloto i mokro, a to gowno wywlecze cie gdzies w rejony tak odlegle i odludne, ze to az barxziej schizuje, bo po #!$%@? ktos normalny mialby sie tak ukrywac xd(combowanie sie schiz, nerfnij to jahwe, bo to tak jakby rabadony sie stackowaly) no to zrobilem przerwe dluzsza niz 2h bez bucha i wraca mi ludzka percepcja, #!$%@? jest mi zimno mokry jestem jak piesmplm i se kminie zeby ognisko zrobic, ale to jest zbyt skomplikowana cznnosc zeby ja robic po vapowanych ndri wiec mysle se, uzyje mdphp jako rozpalki, w koncu jak mi sie w nocy podjaralo na folii to zgasic nie umialem, dziur narobilem w poduszce, a tu #!$%@?, wale w to palnikiem i ani to ani suchowylgotne drewno sie nie podjaralo i szukajac go jeszcze bardziej sie #!$%@?, to tylko 8h takiej jazdy, bo mam jeszcze jakies tam granice w glowie, ale nie dziwie sie ze ludzie sie przekrecaja z wycienczenia na tym, tym bardziej ze miejsxa ktore na trzezwo wydaja sie super i bezpieczne po alfie nie zawsze sa(wszystkie #!$%@?.alfofripy zaczynaja sie w 'bezpiecznym lesie' ale po buchu uwzgledniasz ze za kazdym tym drzewem moze czaic sie psychopata lesniczy mysliwy z komplekami, ktory mysli ze podpalisz las, bo cpuny tak robia, pierwszy raz faktycznie #!$%@? przed palami DZIS XD i wgl po pihpie by mi sie nie chcialo trgo myslotoku pisac, i wgl to mozecie mi zazdroscic ze tego nie rozumiecie elo #narkotykizawszespoko #podroze
  • 4
@crystalmethh: dlatego z ketonów palonych na folii wolę pozostać przy tych lżejszych, typu HEXEN i NEP, bo one tak łatwo nie poschizują. Choć domyślam się, że dopaminowy kop dużo lepszy jest właśnie po tych pirolidynoketonach. Która pochodna alfy wg Ciebie jest najprzyjemniejsza albo która najmocniejsza?
@NotJakpon999: a php, ale vapo rc stimy maja to do siebie ze pierwszy dzien jest #!$%@?, na drugi juz nie ma takich schiz i jest lajyowo, to jest gowno straszne, ja to pale bo mam wrecz stworzone predyspozycje do #!$%@? sie w to
Ludzie strasza igla a ja za guwniaka z bypka bralem guwno info typu "vapo lepsze zdrowsze mniej na pikawe siada itd XD" a na reddicie od razu dupny