Wpis z mikrobloga

Dwa dni po tym jak walnęła w nas rakieta niewiadomego pochodzenia PiS organizuje szopkę i podrywa myśliwce żeby eskortować drużynę na turniej kopania w piłkę (wioząc ją tam rządowym samolotem z resztą). W kraju, w którym szkoły podstawowe zgłaszają, że nie mają czym ogrzać klas, a miasta gaszą oświetlenie bo nie stać ich na prąd.

PiS-owska megalomania na jednym obrazku.

#bekazpisu #wojna #ukraina #heheszki #polityka
PiccoloGrande - Dwa dni po tym jak walnęła w nas rakieta niewiadomego pochodzenia PiS...

źródło: comment_1668700472ufzyEZuDBKfihbbKr3Srb8.jpg

Pobierz
  • 118
@polac

@genesis12: A wiesz że tak czy tak i tak te F16 i ich piloci by wylatali te godziny? Pewnie przy okazji ćwiczyli jakieś elementy eskorty albo przechwycenia innego statku powietrznego ale łykopek zaraz się drze moje piniądze kradno.


A rządowy samolot to jakie wykonywał ćwiczenia?
@Don_Hollywood

@genesis12: No pochwał się ile tego płacisz to ci oddam.#!$%@? mnie zawsze to hasło.Policja ma mi służyć bo płace na nich podatki.Wojsko marnuje moje podatki.A po policzeniu to wychodzi jakieś 21,37 pln xd


Mylisz się, te 21,37 PLN to idą do gminy w której mieszkasz. Dlatego gminy nie mają na oświetlanie ulic. Z kolei te F-16 i ten rządowy samolot to lata z pieniędzy z VAT-u, akcyzy itp. A te
No pochwał się ile tego płacisz to ci oddam.#!$%@? mnie zawsze to hasło.Policja ma mi służyć bo płace na nich podatki.Wojsko marnuje moje podatki.A po policzeniu to wychodzi jakieś 21,37 pln xd


@Don_Hollywood: to może ZUS rozliczymy, co? XD
@genesis12: No pochwał się ile tego płacisz to ci oddam.#!$%@? mnie zawsze to hasło.Policja ma mi służyć bo płace na nich podatki.Wojsko marnuje moje podatki.A po policzeniu to wychodzi jakieś 21,37 pln xd


@Don_Hollywood: 21,37? Tyle to kosztują dwie pizzę w biedronce mordo. I tyle mi szkoda na te szopki pisu. Wole zjeść zD
Jeszcze gdyby przynajmniej jakieś sukcesy osiągali. Przypomnę tylko, że dwukrotni mistrzowie świata w siatkówce jeżdżą autobusami i śpią w strasznych warunkach.


@duzy-Joe: Jakiś dowód tych rewelacji? Do Rio i Tokio pojechali autokarem? Związek nie ma pieniędzy żeby wydać kilkaset tysięcy rocznie na noclegi w dobrych hotelach?
@duzy-Joe: Czyli organizator tej imprezy nawalił, co spotkało się z nagłośnioną w mediach aferą, a robisz z tego regułę. Zresztą nic nie ma o zakwaterowaniu konkretnie Polaków.
Jak piłkarze jakiejś Legii pojadą na pierwszą rundę pucharu do trzecioligowca to myślisz, że będzie klima w szatni?
W tym miesiącu rozliczając się z US, ZUSem zostawiłem 5000 zł.

Tak było, potem się zesrales i obudziłeś w łóżku


@KOLEGAMAMY: Własnie w takich dyskusjach wychodzi, kto chodzi jeszcze do szkoły, albo studiując pracuje na zleceniu przed 26 rokiem życia za tysiaka miesięcznie. Żeby potem przy pierwszej lepszej sposobności napisać, że jest programistą 25k XD

Wiesz, że te 5 kafli w zusie i podatkach dla jdg świadczy tylko o tym, że