Wpis z mikrobloga

Dwa dni po tym jak walnęła w nas rakieta niewiadomego pochodzenia PiS organizuje szopkę i podrywa myśliwce żeby eskortować drużynę na turniej kopania w piłkę (wioząc ją tam rządowym samolotem z resztą). W kraju, w którym szkoły podstawowe zgłaszają, że nie mają czym ogrzać klas, a miasta gaszą oświetlenie bo nie stać ich na prąd.

PiS-owska megalomania na jednym obrazku.

#bekazpisu #wojna #ukraina #heheszki #polityka
PiccoloGrande - Dwa dni po tym jak walnęła w nas rakieta niewiadomego pochodzenia PiS...

źródło: comment_1668700472ufzyEZuDBKfihbbKr3Srb8.jpg

Pobierz
  • 118
@genesis12: A wiesz że tak czy tak i tak te F16 i ich piloci by wylatali te godziny? Pewnie przy okazji ćwiczyli jakieś elementy eskorty albo przechwycenia innego statku powietrznego ale łykopek zaraz się drze moje piniądze kradno.


@polac dokładnie, w żadnym wypadku nie jest mi po drodze z ekipą rządzącą, to są po prostu fakty. Miałem zasadniczą na lotnisku wojskowym. Osiem godzin dziennie lotów, kilkanaście maszyn 3-4 dni w tygodniu,
@genesis12: No pochwał się ile tego płacisz to ci oddam.#!$%@? mnie zawsze to hasło.Policja ma mi służyć bo płace na nich podatki.Wojsko marnuje moje podatki.A po policzeniu to wychodzi jakieś 21,37 pln xd


@Don_Hollywood: Ja place jakieś 15-20k miesiąc w miesiąc. I nie, nie VAT, zanim się o to zesrasz. Tak samo brzydzi mnie #!$%@? tego hajsu na głupoty, bo jak będę chciał pójść do lekarza, to i tak nic
@genesis12: Ale wiesz, że te F-16 latają tak czy inaczej w ramach air policing? Latają sobie bez celu na patrolu, a tak to fajny obrazek poszedł w Świat, a ludziom pokazał, że za ich ciężko zarobione podatki coś tam lata z podwieszonymi #!$%@? orków.