Wpis z mikrobloga

@Kakaladze: Sony samo sobie szkodzi bo, chce by wszystkie konsole przechodziły przez AB. Jakby normalnie sprzedawali je wszystkim to by nie było takiej szopki z cenami i dostępnością ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@redemptor: Media Markt to gunwo xD
Brałem w ubiegłym roku TV OLED i fizycznie była jedną sztuka w sklepie ale nie mogłem go kupić bo wymagał on "kalibracji" przez gościa i za to trzeba było dopłacić 100 euro xD
To kupiłem w necie z innego sklepu i problemu nie było
@LowcaZMroku protip dla robiących zakupy w sieciowych elektromarketach- wchodzisz do sklepu, bierzesz produkt, podchodzisz do kasy i mówisz że chcesz cenę jak w sklepie internetowym. Gratuluję, kupiłeś produkt po cenie w sklepie internetowym.
@LowcaZMroku: normalna praktyka. Szlifierka w casto na półce 250zl. Patrzę w internet, a tu 199. Zamówiłem z odbiorem osobistym, poszedłem na fajkę i za chwilę była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcaZMroku: widzę że temat zszedł na wciskanie ubezpieczeń. Ostatnio kupiłem kamerkę za 129 zł a typ chciał mi wcisnąć ubezpieczenie tej kamerki za 110 zł xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietrek9: @LowcaZMroku: masz napisane +3 lata ochrony


@pietrek16: O kuźwa, no to już wyższy poziom januszerki. Przecież jak Ci kasjer powie „Konsola PS5 + 2 lata gwarancji, razem 3759 zł”, to nie dość, że Ci wcisnął płatną gwarancję za pięć stówek, to klient jeszcze zadowolony, że promke wyhaczył na dodatkowe 2 lata ochrony.

@stanleymorison: niestety tak