Wpis z mikrobloga

@kukaszr: Ja cały czas mówię o cenach w stacjonarnych sklepach - wykorzystywanie tego, że ludzie się nie znają albo nie doczytają, że ponad 5 stówek zapłacą za opcjonalne ubezpieczenie. W MM generalnie opłaca się tylko odbierać zamówienia internetowe - płacisz mniej i nie tracisz czasu na znalezienie sprzedawcy żeby zrównał cenę z internetową (i odczepił się z molestowaniem o ubezpieczenie ;).
Nie ma w tym NIC niezgodnego z prawem. Sklep internetowy NIE MUSI mieć tych samych cen co stacjonarny. Ba! Jeden punkt stacjonarny w Poznaniu może mieć INNĄ CENĘ na ten sam produkt od drugiego punktu w Krakowie. Posiadanie tych samych cen online i stacjonarnie deklaruje bodajże EURO RTV AGD, ale cała reszta już nie.

Ja z reguły zawsze sprawdzam ceny online, jak jest niższa robię tzw. Odbiór za godzinę. Nie wiem czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Karonon: Ja jakiś czas temu brałem coś na raty w jednym z marketów. Oczywiście raty 0%, pierwsza płatność za pół roku.
Powiedzmy, że produkt kosztował 5000zł. Gość wypełnia mi na miejscu wniosek. Wszystko fajnie. Powinno wyjść 200zł z hakiem rata x24. A on mi mówi, że coś tu bank odmawia, ale ma zgodę na 27 rat i rata coś koło 230zł. Pytam się jak to możliwe i czy na pewno to
@maciss: Zamowilem z odbiorem w sklepie tego dnia o 12 online a dopiero dzis dostalem list przewozowy i oni to wysylaja z jakiego zadupia xD super sklep, towar lezy na polce ale oni #!$%@? wysylaja z pcimia dolnego xd dopiero w poniedzialek bedzie, szkoda strzepic ryja
@LowcaZMroku: A przy zakupie nie było opcji do wyboru, odbierz za godzinę w sklepie?
Widocznie nie mają za dużo na stanie, tak im się lepiej opłaca, skoro w stacjonarnym jest droższa cena.